Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vetkőzzem le a gátlásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetkőzzem le a gátlásaimat a barátom előtt?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, mindkettőnknek a másik az első komolyabb, akivel idáig eljutottunk. Még nem feküdtünk le egymással, de tapi, együttalvás már volt, sőt, ő többet is mutatott már (if you know, what I mean), és próbált engem is levetkőztetni, vagy valamit tovább lépni, de nem nagyon hagytam.


Nem szeretném levenni a melltartóm, mert szerintem lóg kicsit a mellem, és nekem nagyon nem tetszik, és félek, hogy csalódás lenne neki, amit látna. A fenekemen néha piros pöttyök vannak, ez azért van, mert lovon a nyeregbe, és biciklin is beizzad picit, amin ilyenkor a melegben nem igazán tudok változtatni, úgyhogy ez ilyen, max nem nyúlok hozzá, de akkor is ott van, ami megintcsak zavar, és nem szeretném, hogy észrevegye, márpedig elég feltűnő, ha a fenekemre néz, és mondjuk nincs rajtam nadrág. Azt sem engedtem, hogy "odanyúljon", amikor már izgalomba jöttem (ha értitek...), és szegény nem érti ezeket a helyzeteket.


Mondjam el neki, amikor kérdezi, hogy mi a baj, mit nem szeretek magamon, és mi zavar, és beszéljem meg vele így, vagy csak hagyjam, hogy történjenek a dolgok, ne foglalkozzak ezekkel, és majd észreveszi ha észreveszi egyáltalán, ha meg nem, akkor ennyi? Mert hiába mondja, hogy előtte ne legyek szégyellős, meg hogy ő így szeret, ahogy vagyok, ha nem is látott még melltartó nélkül, és hiába néz ki valahogy mondjuk egy pólóban, vagy jó amikor megfogja, de ha leveszem, szerintem nem ugyanolyan "jó"?! Ráadásul még aludni is melltartóban, vagyis toppban szoktam, hogy ne nagyon látszódjon át semmi a pólón, vagy a pizsamán, szóval még akkor sem tudhatja igazán megnézni, hogy mi is a helyzet valójában... Viszont már volt szó együtt fürdésről, és már én is majdnem belementem, csak nem volt alkalmas a helyzet és az időpont, de ezek a dolgok persze ugyanúgy zavarnak, de én is szeretném, viszont ezektől már szinte rettegek..:S


A másik, ami zavar, hogy ha én is jól érzem magam ott lent, akkor az nem csak meglátszik, mert mondjuk úgy nem bámul oda, de ha simogat, megérzi, hogy lent is izgalom van, az nem zavar egy fiút? Mert engem aggaszt, hogy ott lent is olyan jó, hogy néha már olyan, mintha későn értem volna a wc-re, kb van egy közepes foltom... Ha odanyúl, nem zavarja? Vagy ez is csak egy tök természetes dolog a pasiknak?


17 L, 17 F


2012. júl. 25. 22:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ezt senki nem fogja szerintem végigolvasni
2012. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 AvernusTriad ***** válasza:

Szó szerint erre gondoltam XD


Nem foglalnád össze rövidebben? Mondjuk 5-6 sorban?

2012. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál, egyik sem számít egy pasinak. HA érzi rajtad, hogy ennyire fel tudott izgatni, az kifejezetten tetszik neki. Nem kell ezen ennyit matekozni.
2012. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted én is átéltem, de szerencsére nekem a párom nagyon megértő volt. Nos lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy lóg a melled, valójában meg nem is. Azt, hogy tetszenél-e neki meztelenül, azt inkább ne te döntsd el, ne dönts helyette. A popsis dologra meg csak egyszerű a válasz használj egy kis kamillás hintőport, az megnyugtatja a bőröd, és nem hagyja hogy dörzsölődjön és izzadjon.


Azonban ha nem érzed magad késznek rá, ne erőltess semmit azért, hogy ő jobban érezze magát. (Bár ahogy leírtad neked is tetszik a dolog, csak nincs elég önbizalmad.)


Azt pedig feltétlenül csak ajánlani tudom, hogy beszéld meg vele az aggályaid, mert egyik sem gondolatolvasó, bármennyire is szeretnének ezt néha mi lányok... :)

2012. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz ilyenekkel, tetszeni fog neki minden, örül, hogy veled lehet. Hidd el, neki sokkal szebb vagy, mint te magadnak. Annyi, hogy kicsit nyugodtabb legyél, legyen félhomály.

Attól meg, hogy lent izgalom van, ki fog csattanni örömében, azt hiszi hogy ő a föld legjobb faszija :D

2012. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

El olvastam! első kettő---> köcsögök!!

Mért zavarná az ha lent eléggé nedves vagy? az neki csak imponálna mert tudja élvezed amit csinál.:)

próbálj megbarátkozni a gondolattal, hogy ő téged úgy szeret ahogy vagy!:)

Ne félj tőle! mivel szeret elfogad olyannak amilyen vagy:)

2012. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt kifelejtettem, a 4. válaszolóról eszembe jutva, hogy ne csinálj olyanokat, amit nem ért, mert az idegesítő és kiábrándító tud lenni. Vagy hagyd kiteljesedni, vagy mondd el mi aggaszt, de ne titkolózz, mert csak elkezd gondolkozni és az mindig rosszabb, mint a valóság :D
2012. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Kezdjétek a fürdéssel!
2012. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Összefoglalva: Zavar, hogy szerintem lóg a mellem, és nyáron piros pöttyök, mint a pici pattik vannak a fenekemen, mert beizzad a nyeregben a lovon, és a biciklin, és ezeken a dolgokon nem tudok változtatni, csak növelik a gátlásaimat, és csökkentik a vonzerőm. A másik, hogy mikor én is felizgulok, nem hagyom, hogy tapizzon ott, mert félek, hogy zavarja, hogy nedves...


Ő nem érti, hogy mi a bajom, miért nem hagyom, hogy levegye a felsőm, vagy miért nem akarok mondjuk együtt tusolni vele. Persze szeretnék, de ezek a dolgok meggátolnak.


A kérdés, hogy beszéljek-e vele erről, vagy csak próbáljam meg magamtól túltenni magam rajta, és hagyni a dolgokat megtörténni? Szegény nem vágja, hogy miért állítom le állandóan, de ha kérdez, mindig csak SEMMI a válasz, és terelek...

2012. júl. 25. 22:24
 10/30 anonim ***** válasza:

A piros pötyikre tegyél hintőport, az jót fog tenni a bőrödnek.

Miért lenne zavaró hogy odalent is jól érzed magad?

Ez természetes dolog, és ez a férfiakkal is elő szokott fordulni, csak nekik azért nem annyira :)

Beszélj vele erről a dologról, biztos meg fogja érteni. Ne gondold azt hogy nem szép a melled,ő majd úgy is el fogja dönteni helyetted, és nem hinném hogy annyira lógna, hisz még csak 17 vagy és nem 80 :)

2012. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!