Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vetkőzzem le a gátlásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetkőzzem le a gátlásaimat a barátom előtt?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, mindkettőnknek a másik az első komolyabb, akivel idáig eljutottunk. Még nem feküdtünk le egymással, de tapi, együttalvás már volt, sőt, ő többet is mutatott már (if you know, what I mean), és próbált engem is levetkőztetni, vagy valamit tovább lépni, de nem nagyon hagytam.


Nem szeretném levenni a melltartóm, mert szerintem lóg kicsit a mellem, és nekem nagyon nem tetszik, és félek, hogy csalódás lenne neki, amit látna. A fenekemen néha piros pöttyök vannak, ez azért van, mert lovon a nyeregbe, és biciklin is beizzad picit, amin ilyenkor a melegben nem igazán tudok változtatni, úgyhogy ez ilyen, max nem nyúlok hozzá, de akkor is ott van, ami megintcsak zavar, és nem szeretném, hogy észrevegye, márpedig elég feltűnő, ha a fenekemre néz, és mondjuk nincs rajtam nadrág. Azt sem engedtem, hogy "odanyúljon", amikor már izgalomba jöttem (ha értitek...), és szegény nem érti ezeket a helyzeteket.


Mondjam el neki, amikor kérdezi, hogy mi a baj, mit nem szeretek magamon, és mi zavar, és beszéljem meg vele így, vagy csak hagyjam, hogy történjenek a dolgok, ne foglalkozzak ezekkel, és majd észreveszi ha észreveszi egyáltalán, ha meg nem, akkor ennyi? Mert hiába mondja, hogy előtte ne legyek szégyellős, meg hogy ő így szeret, ahogy vagyok, ha nem is látott még melltartó nélkül, és hiába néz ki valahogy mondjuk egy pólóban, vagy jó amikor megfogja, de ha leveszem, szerintem nem ugyanolyan "jó"?! Ráadásul még aludni is melltartóban, vagyis toppban szoktam, hogy ne nagyon látszódjon át semmi a pólón, vagy a pizsamán, szóval még akkor sem tudhatja igazán megnézni, hogy mi is a helyzet valójában... Viszont már volt szó együtt fürdésről, és már én is majdnem belementem, csak nem volt alkalmas a helyzet és az időpont, de ezek a dolgok persze ugyanúgy zavarnak, de én is szeretném, viszont ezektől már szinte rettegek..:S


A másik, ami zavar, hogy ha én is jól érzem magam ott lent, akkor az nem csak meglátszik, mert mondjuk úgy nem bámul oda, de ha simogat, megérzi, hogy lent is izgalom van, az nem zavar egy fiút? Mert engem aggaszt, hogy ott lent is olyan jó, hogy néha már olyan, mintha későn értem volna a wc-re, kb van egy közepes foltom... Ha odanyúl, nem zavarja? Vagy ez is csak egy tök természetes dolog a pasiknak?


17 L, 17 F


2012. júl. 25. 22:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele az aggályaidat, ismered annyira, hogy szerinted megértő és kedves lesz? Ha igen, akkor hajrá, nagyon jó érzés ilyen bizalmas viszonyban lenni valakivel, akit szeretsz.

A sunaszósz meg jó, képzeld, még ki is fogja nyalni!

2012. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat, a szex is, egymás kölcsönös elfogadásáról szól... próbálj meg nem foglalkozni ezekkel a "zavaró" tényezőkkel, jobban jársz!

Akit ezek zavarnak, az meg sem érdemel!

2012. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hát azért általános testtartásban nem éppen a legkerekebb, legfeszesebb mellcsi a világon..:S Ha nagyon eröltetve kihúzom magam, a lehető legjobban, akkor nem ér lent össze a mellkas-hasammal, vagyis azzal a résszel, ami alatta van... Úgyhogy elég gáz:S
2012. júl. 25. 22:28
 14/30 A kérdező kommentje:

Igen, persze megbízom benne, és nagyon kedves, és elfogadó, és folyamatosan mondja, hogy csinos vagyok, szép, és hogy így szeret, ahogy vagyok, de nem tudhatja, hogy milyen, és ettől félek a legjobban, hogy hiába mondja, ha 1, nem is tudhatja, hogy milyen, hiszen nem látta még. 2, hogy hiába mondja, akkor is zavarja, és persze engem is...


Gondoltam már arra, hogy megpróbálom magamban elfogadni, hogy oké, ez van, és majd úgy teszek, mintha semmi cink nem lenne, de már annyit problémáztam rajta, hogy észre fogja venni...

2012. júl. 25. 22:32
 15/30 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már. Mondom, had döntse el ő milyennek lát. Talán kezdhetnéd kis lépésekkel, mondjuk beszélsz vele arról mi aggaszt, és ne terelj, ne azt mond, hogy nincs semmi bajod, mert amíg te magadat ostorozod, addig valójában valószínűleg ő is ezt teszi, és azt hiszi ő az aki nem jó neked.


aztán beszélgetés után folytathatnád azzal, hogy nem melltartóban alszol, csak pólóban és hagyod, hogy hozzád érjen és végig járja a kezed a testedet. Hidd el ez mindkettőtöknek jól fog esni, mind fizikailag, mind lelkileg.


Ezután pedig... Hát ezután meg hidd el a legkisebb problémád a saját aggályaid lesznek... :)

2012. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne parázz, teljesen rendben vagy, de lovag úrnak nagyon türelmesnek kell lennie ám! Nem vagy könnyű eset.
2012. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hidd el, ő lesz a világ legboldogabb embere abban a pillanatban amikor végigmérhet pőre pucérságodban. Ne aggódj. Csak simogasson, és nézegessen, szokjátok egymást.
2012. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Szoktam hagyni, és szokott simogatni, de mondjuk egy oldalt fekvő pozícióban a természetes, nem görögdinnyényi szilikon dudák nem éppen a legjobb formájukban vannak, így olyankor mondjuk odateszem a kezem sokszor, akkor is, ha próbálkozik...


De félek erről beszélni is, mert csak felhívom a figyelmét mindenre, ami engem zavar, és ezekről a dolgokról senkinek sem beszélek, maximum annak az egyébként legjobb barátnőmnek, aki születésem óta ismer...


Szegény biztos nem arra számít, hogy egy pöttyös seggű, hetven évet öregedett mellű barátnőt talál, ha hagyom végre, hogy levegye rólam a ruháim, amikor egyébként ő már rég megtette...:S

2012. júl. 25. 22:39
 19/30 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz, hogy tényleg otthagyjon! Szedd le a göncöd, vágódj hanyatt és fogd be a szád. Mást nem kell csinálni.
2012. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd egyszerű a képlet! Szereted? Igen. Kívánod? A leírtakból látszik, hogy igen. Vele akarsz lenni? Mi a fontosabb, hogy ő szépnek lát, vagy hogy te magadat milyennek? Veled lenne, ha nem tetszenél neki? Hidd el, azért mindenkinek van fantáziája, el tudja képzelni mi van a ruha alatt...


Szóval vagy beszélj vele erről, vagy mond meg neki, hogy nem vele van a baj, csak te nem bízol magadban, vagy csinálj valamit, mert ez hosszútávon nem fog működni.


ha pedig ennyire idegenkedsz a testiségtől, mond meg neki, hogy várjatok vele, mert nem állsz rá készen, de semmiképp se hagyd kétségek között, mert annál rosszabb nincs, és hidd el ha te kétségekkel küzdesz magaddal szemben képzeld el mit érezhet ő!


Van egy barátnője akinek nem tudja bizonyítani, hogy valóban szépnek látja, aki ezáltal nem hiszi el, hogy valóban szereti, és ez piszkosul bántja az önbecsülését. Az is lehet, hogy bármennyire szeret meg fogja unni azt, hogy be vagy bábozódva, mint valami múmia, és nem fog kérni belőle(d).


Komolyan ezt akarod????

2012. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!