Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a gátlásaimat? Hogyan tudnék felszabadult lenni pasik közelében?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, már nem tinédzser, de még mindig ugyanúgy viselkedik pasik közelében, mint egy 15 éves koromban...

És egyszerűen nem tudok flörtölni, és nem tudok barátot "szerezni". Gátlásos vagyok, nagyobb társaságban nem merek megszólalni, félek hogy hülyeséget mondok, de ha mégis ráveszem magam, hogy mondjak valamit, akkor az tényleg hülyeség és erőtlen lesz.

Ha 4-nél több ember közé kerülök rögtön felcsapnak ezek a védekező és begubozó mechanizmusaim és nem merek nyitni, tök zavarban vagyok. de ha csak 1-1 emberrel kerülök össze valamilyen módon, tök jól elbeszélgetek velük és teljesen természetesen vagyok.

És mindebből adódik, hogy srácok közelében is teljes áramszünet áll be.Csak egy példa. Tegnapelőtt szilveszter éjszakáján a barátnőm barátaival mulattam, közülük senkit nem ismertem... csak a barátnőmet ugyebár.

Volt egy fiú és tudom hogy tetszettem neki... úgy értem észrevettem, hogy figyelget. És nekem is borzasztóan tetszett. De elszúrtam, eltoltam. mert féltem még a szemkontaktustól is, emiatt ritkán néztem rá. amikor lett volna lehetőség kettesben maradni vele, akkor pedig elmenekültem, szó szerint... mert annyira féltem. Az est vége felé már ő sem nézett rám, gondoltam azt hitte, hogy nekem nem jön be. pedig DE!!!!!!!!!!!!!

úgyhogy ennyi volt, nem lett semmi, egy szót sem váltottunk.

DE MIÉRT VAN MINDEZ? úgy értem a személyiségem, de le tudom ezt győzni önmagamtól? vagy vannak vmi speckó tanfolyamok? akármit megadnék h én is felszabadult, szószátyár legyek és le tudjam győzni a gátlásaimat. és merjek az ellenkező nemmel beszélni...

segítsetek légyszi... annyira rossz ez. 5 éve nincs pasim gondolom emiatt...

:(:(


2012. jan. 2. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobban is jártál,hogy nem egy sz@r bulin ismerkedsz a hülye gyerekekkel.
2012. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazából ezt nem lehet tanítani... magadnak kell ráérezned a dolog lényegére. Én, amikor elkezdenék parázni, két emberre gondolok, hogy mit csinálnának (igaz én fiú vagyok :D) : Albert Wesker, és Dean Winchester :P
2012. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp voltam a nőkkel :) Ezt másképp nem lehet megoldani minthogy elfogadod magad, megpróbálsz az előnyös tulajdonságaidra koncentrálni és azokra fókuszálni. Rájön az ember, hogy ha önmagát adja meglepően sokmindenkinek szimpatikus lehet és nincs mitől félnie :) Most már nekem sincs gondom a nőkkel most is bulin is jól elvoltam egy csajjal akit eddig csak látásból ismertem, pedig 1 évvel ezelőtt valószinüleg nagyon rá se mertem volna nézni hosszabban :) magadban kell rendberakni a dolgokat és némi önértékelést és önbizalmat javítani :) 21/F
2012. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

OFF

Sajnos nem tudok neked segíteni, de muszáj írnom, mert ez teljesen olyan, mintha én írtam volna! :O Még a korunk is stimmel!

Szilveszterkor velem is dettó ez volt, csak nekem most írt a srác, hogy szeretne megismerni. Gőzöm nincs mit írjak neki, mert nem akarom megbántani, de nem merek vele ismerkedni. Inkább "lerázom" valahogy. :((

2012. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jajj lányok :S ne legyetek már ilyenek! egy kis magabiztosság, semmi más nem kell! :) 21/F
2012. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 2 évvel fiatalabb és ugyanez:D Szóval valaki tényleg írhatna valami okosat.. :(
2012. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szomorú ilyet olvasni. Írjatok privit lányok ha gondoljátok, szivesen beszélgetnék olyan lányokkal, akik olyanok mint én voltam :) Erre nincs okosság, el kell fogadni magatokat, és pozitívan állni a dolgokhoz semmi más megoldás nincs :) Én is így jutottam előrébb. Persze kellenek pozitív külső hatások is :) 21/F
2012. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hú hát köszi a válaszokat.

Igen, ezt valóban el kell fogadni, de pl.- ahhoz képest milyen voltam 15-16-17 évesen sokat fejlődtem pozitív irányba. De még mindig nagyon gátlásos vagyok.

Most nem azt akarom, hogy mindenkire úgy rámásszak mint valami ribanc mindenféle szégyenérzet nélkül, hanem egészséges önbizalom és magabiztosság kellene, aminek mindig híjján voltam. azt is tudom, hogy az önmagamról alkotott véleményem visszatükröződik az arcomon és a viselkedésemen, de egyszerűen képtelen vagyok ellazulni. van amikor annyira görcsösen akarok feloldódni hogy hülyévé teszem magam... persze ez ritka, de volt már ilyen :/

te kedves 21 éves fiú, mégis hogyan sikerült legyőznöd ezt a korlátot? mit tettél? egyszercsak odamentél valakihez vagy fokozatosan sikerült?


Kedves lányok, hasonló cipőben: igen nagyon kéne valami olyan tanács, ami beválik... tudom hogy nem lehetek soha a társaság középpontja, a legeslegnagyobb pofájú hülye liba, hiszen a személyiségem nem domináns... de legalább néhány lépcsőfokot szerintem mindannyian meg tudnánk lépni, és ez a legnehezebb. én 15 éves korom óta dolgozom az ügyön, mert akkor kezdett nagyon zavarni a félénkségem és most 22 vagyok, javultam, nyitottabb vagyok, de még mindig nem eléggé...

jaj ha benyúlva most valami isteni ujj az ablakon és ihletet adna!! :/

2012. jan. 2. 17:41
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaj az a lány aki írta hogy most írt neki a srác!!!!


ne hogy lerázd!!!!! ha neked is tetszik kezdj el vele levelezni :):) én neten keresztül felszabadultabb vagyok... talán egy idő után talizni is mernék :) szerintem ne rázd le!

2012. jan. 2. 17:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Albert Wesker, és Dean Winchester... hát nem tudom ők kik... majd utánuk olvasok :)
2012. jan. 2. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!