Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a gátlásaimat? Hogyan tudnék felszabadult lenni pasik közelében?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, már nem tinédzser, de még mindig ugyanúgy viselkedik pasik közelében, mint egy 15 éves koromban...

És egyszerűen nem tudok flörtölni, és nem tudok barátot "szerezni". Gátlásos vagyok, nagyobb társaságban nem merek megszólalni, félek hogy hülyeséget mondok, de ha mégis ráveszem magam, hogy mondjak valamit, akkor az tényleg hülyeség és erőtlen lesz.

Ha 4-nél több ember közé kerülök rögtön felcsapnak ezek a védekező és begubozó mechanizmusaim és nem merek nyitni, tök zavarban vagyok. de ha csak 1-1 emberrel kerülök össze valamilyen módon, tök jól elbeszélgetek velük és teljesen természetesen vagyok.

És mindebből adódik, hogy srácok közelében is teljes áramszünet áll be.Csak egy példa. Tegnapelőtt szilveszter éjszakáján a barátnőm barátaival mulattam, közülük senkit nem ismertem... csak a barátnőmet ugyebár.

Volt egy fiú és tudom hogy tetszettem neki... úgy értem észrevettem, hogy figyelget. És nekem is borzasztóan tetszett. De elszúrtam, eltoltam. mert féltem még a szemkontaktustól is, emiatt ritkán néztem rá. amikor lett volna lehetőség kettesben maradni vele, akkor pedig elmenekültem, szó szerint... mert annyira féltem. Az est vége felé már ő sem nézett rám, gondoltam azt hitte, hogy nekem nem jön be. pedig DE!!!!!!!!!!!!!

úgyhogy ennyi volt, nem lett semmi, egy szót sem váltottunk.

DE MIÉRT VAN MINDEZ? úgy értem a személyiségem, de le tudom ezt győzni önmagamtól? vagy vannak vmi speckó tanfolyamok? akármit megadnék h én is felszabadult, szószátyár legyek és le tudjam győzni a gátlásaimat. és merjek az ellenkező nemmel beszélni...

segítsetek légyszi... annyira rossz ez. 5 éve nincs pasim gondolom emiatt...

:(:(


2012. jan. 2. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Albert Wesker a Resident Evil főgonosza, a leghidegvérűbb ember a világon :D Dean Winchester pedig a Supernatural c. sorozat egyik főszereplője, nagy csajozógép... ezért írtam, hogy bennem felmerülne, hogy parázzak egy csaj miatt, azonnal arra gondolok, hogy ők mit tennének stresszhelyzetben :D
2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!