Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melleim egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melleim egyáltalán nem formásak, kifejletlenek. Hogyan vetkőzzem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Hogyan mutatkozzak így majd meztelenül?

(Már 17 éves vagyok!)..

Mikor leszek már ténylegesen nőies? Tudok érte valamit tenni?


2009. jún. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én melleimnél tuti, hogy nem rosszabbak.

Kipróbálhatsz feszesítő gyakorlatokat, de nekem nem használt.

Nyugodtan vetkőzz le, fogadd el magad így, a barátodnak így fogsz tetszeni.

2009. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pár csajnál van ez így. Ha normális a barátod, nem fogja zavarni.


18F

2009. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mutasd meg valakinek, mamádnak, vagy idősebb fiúnak, aki előtt nem vagy szégyenlős. Lehet, hogy csak neked tűnik formátlannak és semmi baja sincs.

Ha meg van, akkor azt a mamád látja és elvisz orvoshoz. Pszichés okok miatt végzett plasztikai műtétről serdülőkön már hallottam (és fogtam a végeredményeket a kezeimben :)) úgyhogy akár így-akár úgy keress külső segítséget.

2009. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy értve nem formásak?
2009. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mellbimbóm elég nagy az egészhez viszonyítva, kb két kúp az egész:S
2009. jún. 17. 17:40
 6/7 A kérdező kommentje:

17:32-es: Műtetni egyelőre nem szeretném.:S Majd talán 20 évesen, ha már semmit sem változik.. De még azért nagyon remélem.

Mindenkinek köszi a válaszokat!

2009. jún. 17. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret a párod akkor nem lesz gond. Nekem is volt olyan bnöm aki pár hétig nem mert világosban levetközni elöttem, de amikor látta hogy igy is szeretem és bizhat bennem már pucéran szaladgált éjjel-nappal otthon :-)
2009. jún. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!