Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyozzem le a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem le a beteges feltekenykedesemet?

Figyelt kérdés
feltekeny vagyok mindenre es mindenkire aki no,leginkabb a parom ex nojei zavarnak ha latom oket,akiket ismerek es feltekeny leszek pedig nincs ra okom,igy gondolom legalabbis.a legrosszab hogy magamba hordozom ezt az erzest es hulye gondolataim vannak,pl.elkepzelem hogy sexeltek meg ilyenek,mit szoltok/

2013. jan. 2. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
A féltékenység általában abból adódik, hogy nem vagyunk biztosak magunkban és nem tudjuk elfogadni magunkat. Próbáld elfogadni, hogy a párod téged szeret úgy ahogy vagy, nem pedig más nőket.
2013. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amig nem ad rá okot, addig kár..:D
2013. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen "mindenre és mindenkire" típusú birtoklási vágy inkább gyerekekben jellemző, egészen kiskoruktól. Mindegy hány játék hever előttük, ha bármihez is hozzányúlsz, egyből az kell nekik, más még rá se nézzen.


A párod mindegy, hányszor nyugtat meg téged, mindegy, hány bizonyíték hever előtted arról, hogy nem csal meg, ha bárki is ránéz, neked egyből ott kell lenned mellette, más még rá se nézzen.


Ez nem csak önbizalom hiány lesz, ez éretlenség is.

2013. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny voltam az elején, kb. egy éve szoktam le róla végleg. Éreztem magamban a kínzó fájdalmat, és láttam a páromon is, hogy kezd elege lenni belőlem, ezért először csak csöndben szenvedtem, soha nem kérdeztem tőle semmi olyat amiből azt gondolná a féltékenység beszél belőlem. Aztán gyakran ismételgettem magamban, hogy " ha menni akar menjen" , nyitva tartottam a szemem, és úgy voltam vele, hogy ez a maximum, amit részemről megtehetek, a többi idegeskedés fölösleges. Amióta őt nem faggatom, hogy kikkel találkozik, azóta magától mesél. Nyilván nem mond el mindent, de legalább a kapcsolatunk javult.
2013. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet eretlensegnek meg akarminek mondani de csak az tudja hogy milyen aki ebben szenved.en nem kerdezoskodok minden nap a paromtol,sot,mindig csak magamba gondolkodok,es talan ez meg rosszabb.es eppen ez az hogy nem tudok urra lenni rajta..:(
2013. jan. 4. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ex barátnőjére én is az vagyok!Pláne ha írogat neki,vagy hívja! -.-(mármint a csaj,a pasimat)
2013. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!