Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gyozzem le a feltekenysegem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyozzem le a feltekenysegem?

Figyelt kérdés
Nekem o az elso komoly kapcsolatom,neki viszont mar volt egy tobb eves kapcsolat az eleteben. Nagyon gyakran arra gondolok,hogy a volt baratnojevel vajon ugyanigy viselkedett-e,ugyanigy erezte-e magat,az a csaj jobb volt-e mint en. Hogy tegyem tul magam ezen? Mert OK,hogy elotte nem mondom ki ezeket hangosan,de belulrol nagyon zavar.
2009. nov. 30. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá, kérd meg őt is, hogy lehetőleg ne hozza szóba. Más megoldást nem találtam én se... :$
2009. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem kevés az önbizalmad. És ez nem csak a párkapcsolatokban jelenthet problémát. Próbáld erősíteni az önbizalmad, csinálj olyan dolgokat amiben jó vagy és szereted, no meg olvashatsz is ilyen témájú könyvet. Ebben a kérdésben csak magad segíthetsz, magadnak.
2009. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy keves az onbizalmam,a kedves nagyon aranyos,mindig dicser,de nehez...meg.
2009. nov. 30. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanezt érzem sokszor amit te de én mindig legyőzőm magamban és tudom engem szeret és a többi nem érdekel.bár engem az összejövésünk napján felvilágosított h soha nem volt olyan jó nője mint én az h meg ugyanazt csinálta e a lánnyal mint velem hát nekem is jár a fejembe...de nincs azzal semmi hisz ő is ember akárcsak én ...sztem tisztázd le magaddal h veled van téged szeret a többi ne érdekeljen sztem mert ez megmérgezi a kapcsolatotokat
2009. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor féltem ettől,ugyan ez a szitu szinte,csak nem több éves volt,de előttem csak egy,eléggé önbizlaomhiányos vagyok és féltem is ,pedig tudtam hogy nincs rá okom,de valahogy midnig meggyőztem magam az ellenkezőjéről. Nekem az segített sokszor legyőzni hogy nem sok olgot elmesélt részletesen,meg egyszer leírta hogy mi mindent szeret bennem,és hasonlók,egy igen erős lelki fröccs,nagyon sokszor olvastam azóta és már mellete eltűnnek a problémáim is ^^ nem érzem magam kövérnek,nem zavar hogy ki csesztet,és kezdek kévésbé féltékenykedni és hasonlók, majd te is eljutsz eddig apontig és repülni fogsz ^^ higgy nekem :D remélem segítettem 15/f
2009. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!