Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyozzem le ezt az erzest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem le ezt az erzest?

Figyelt kérdés

Sosem tartoztam a szepsegek koze azt hiszem, de azert talan nem en vagyok a banyak reme.

Viszont kb. 2 hettel ezelott meselte baratom, hogy a munkahelyunkon mennyire bejon mindenkinek egy csaj, nevezzuk Lauranak.

Mondta, hogy neki nem, nem is ez szamit, tudom, hogy nem az esete.

A fonokok nem igazan szeretik a stilusat(has ki, mell ki, mutogatom magam ahol lehet), de mindenki arrol aradozik milyen szexi, meg izgato.

Mint mar mondtam, eddig sem voltam top 10 onbizalmi szinten, de ezek utan tenyleg semmi szepet nem latok magamban.

Nekem kis melleim vannak es nem veszek fel ribis ruhat a munkahelyre.

Es amugy is nehez nekem, mert attol felek, hogy a baratom elhagy olyanert akivel rendesen beszelgetni is tud, nem kell mindig forditania(o nemet, eleinte angolul beszeltunk, tanulgatom a nemetet, de nem megy annyira, hogy peldaul a barataival tok jol ellegyek. Ha ott vannak, inkabb hagyom oket 15 perc utan, mert csak gaznak erzem a helyzetet.

Most nyaron megyek nyelvsuliba, de ez akkor is pocsek:(

Nem beszelve arrol, hogy 1000 szer szebb nok szaladgalnak az utcan akiket megkaphat, mert o viszont nagyon helyes.

Megis mit tegyek hogy javuljon a helyzet?:(


2011. jún. 15. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Nem beszelve arrol, hogy 1000 szer szebb nok szaladgalnak az utcan akiket megkaphat, mert o viszont nagyon helyes. "

Nem értem akkor,hogy miért van pont veled.Egyetlen gyenge pont,amit én látok,az a kommunikáció,azon tényleg sok múlik..,de ha ez is megoldódik,akkor nehogy már azt hidd,hogy csak azért,mert nem tetszel magadnak eléggé,te egyedüllétre lettél teremtve.Igenis,fogadd el magad,fogadd el,hogy téged úgy szeret a barátod,ahogy vagy.22/F

2011. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

az a helyes pasi(aki mellesleg a barátod)BELÉD szerelmes!nem Laurába, vagy a barátaiba!A pasiknak nem azért tetszenek azok a csajok aki kirakják mindenüket,mert tényleg tetszenek csak akarják őket egy éjszakára, egyébként hosszú távon nem veszik őket semmibe!

Szerintem a barátod nem hagyna el téged azért, mert nem perfekt a németed, hanem inkább kérd meg, hogy segítsen benne és ezzel jót teszel az önbizalmának is!;)

2011. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Koszi, nagyon rendes vagy:)

De sulis emlekeim miatt ez nem olyan egszeru, nagyon sokat bantottak, csufoltak:(

2011. jún. 15. 20:12
 4/19 A kérdező kommentje:
Masodik a valaszod lehet megnyugtato...de azert mi van ha egy ejszakat el is toltene valami csinibabaval?:(
2011. jún. 15. 20:15
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor tessék íme az ellenpélda....téged csúfoltak? mégis egy milyen helyes pasi van veled...és tény, Veled van mert Téged szeret és Te kellesz neki bármenynire is hihetetlen.
2011. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

második vagyok:nyugi!!én jövőre megyek gimibe és szerintem és sem leszek túlzottan népszerű, mert nem vagyok egy ,,kidobom a mindenem" stílusú csaj!de az a gondolat vigasztal, hogy hosszú távon, úgyis én fogok jobban járni úgy is hogy nem fog minden pasi végig menni rajtam!na mind1

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!:D

2011. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Remelem igy is marad...
2011. jún. 15. 20:21
 8/19 anonim ***** válasza:
még mindig második, ha szeret akkor nem fogja elrontani a kapcsolatotokat pár kellemes óráért!
2011. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,az én barátnőmet minden férfi megnézi,akkor is,ha én is ott vagyok,ha meg nem,abba bele se merek gondolni.Mégis 100%-ig meg tudok benne bízni és nem gyötröm magamat mindenféle összeesküvés elmélettel.Vagy megpróbálsz megbízni benne,vagy el fogod magad mellől üldözni,mert gyötröd magad,esetleg féltékenykedsz-és ez idővel a kedveden és a hozzáállásodon is meg fog látszódni!Első voltam.
2011. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bízz meg benne,másképp nem fog menni!
2011. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!