Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyozzem le ezt az erzest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem le ezt az erzest?

Figyelt kérdés

Sosem tartoztam a szepsegek koze azt hiszem, de azert talan nem en vagyok a banyak reme.

Viszont kb. 2 hettel ezelott meselte baratom, hogy a munkahelyunkon mennyire bejon mindenkinek egy csaj, nevezzuk Lauranak.

Mondta, hogy neki nem, nem is ez szamit, tudom, hogy nem az esete.

A fonokok nem igazan szeretik a stilusat(has ki, mell ki, mutogatom magam ahol lehet), de mindenki arrol aradozik milyen szexi, meg izgato.

Mint mar mondtam, eddig sem voltam top 10 onbizalmi szinten, de ezek utan tenyleg semmi szepet nem latok magamban.

Nekem kis melleim vannak es nem veszek fel ribis ruhat a munkahelyre.

Es amugy is nehez nekem, mert attol felek, hogy a baratom elhagy olyanert akivel rendesen beszelgetni is tud, nem kell mindig forditania(o nemet, eleinte angolul beszeltunk, tanulgatom a nemetet, de nem megy annyira, hogy peldaul a barataival tok jol ellegyek. Ha ott vannak, inkabb hagyom oket 15 perc utan, mert csak gaznak erzem a helyzetet.

Most nyaron megyek nyelvsuliba, de ez akkor is pocsek:(

Nem beszelve arrol, hogy 1000 szer szebb nok szaladgalnak az utcan akiket megkaphat, mert o viszont nagyon helyes.

Megis mit tegyek hogy javuljon a helyzet?:(


2011. jún. 15. 20:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Koszi szepen:)

Baratom is ezt mondta: lehet hogy most nepszeru, de sosem fog tobbet elerni az eletben, mert nem fogjak tisztelni.

Akkor a r.bancsag nem minden ezek szerint;)

2011. jún. 15. 20:23
 12/19 anonim ***** válasza:

az a helyes pasi(aki mellesleg a barátod)BELÉD szerelmes!nem Laurába, vagy a barátaiba.

Igaz!

Laurát csak megd@gná....

2011. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

1. El kell tudni fogadnod magadat olyannak amilyen vagy.

2. Ha a párod nem érted, hanem Lauráért, vagy bárki másért rajongna, akkor nem veled, hanem velük lenne.

3. Azért, hogy nem tudsz jól németül nem fog elhagyni. Nekem a férjem ha csak a családját megyünk meglátogatni, akkor is fordít. Jó nem kell mindenkinél, de van akinél igen. Mégsem morgott ezért soha. Azért nem fog jobban szeretni, ha eljutunk oda, hogy már kevesebbet, vagy nem is kell fordítania. Tudja, hogy rossz a nyelvérzékem, de nem fog ezért elhagyni. Nem ezen múlik a közös jövőnk, önmagamért szeret. Ahogyan téged is saját magadért szeret a párod, úgy amilyen vagy. Minden embernek vannak hibái, ha ezt a párja nem tudja elfogadni, és a hibáival együtt szeretni az illetőt, akkor meg sem érdemli. Ezt tartsd szem előtt!

2011. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na tessek utolsoelotti ne biztass:(
2011. jún. 15. 20:25
 15/19 A kérdező kommentje:

Bizni bizok benn, csak szornyu az, ahogy magamrol gondolkodok:(

Ezzel nem tudok mit tenni:/

Amugy koszi mindenkinek, megy a zold kez!:)

2011. jún. 15. 20:27
 16/19 anonim ***** válasza:

/még mindig második/:D

nem véletlenül van Veled a barátod,téged szeret!bízz meg benne!

2011. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Olvasgass a neten önbizalom növelésről szóló cikkeket. Vagy keress erről szóló könyvet, tanfolyamot. Tehetsz ellene, ebben biztos vagyok:) És ha nagyobb lesz az önbizalmad, a barátodban is meg fogsz bízni végre, és boldog leszel.:)
2011. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na akkor elmondanám hogy 11 éve dolgozom férfiak között.

Az elmúlt évek alatt még soha nem találkoztam olyan férfivel aki nem csalta volna meg a barátnőjét/feleségét. Van aki csak egy két adódó alkalmat használt ki,van akinek másik élete van az otthonin kívül,és van aki örömlányokkal szórakozott.

Aki jól nézett ki azért,(csak hagynia kellett magát) aki nem volt egy szépség az meg azért. Talán így akarta növelni saját önbizalmát. De ismétlem hogy nem volt kivétel. Voltak köztük feleségeiket nagyon szerető családapák ( állítólag a kaland után még jobban szerették a feleségüket,amit nem értek ),és házasság előtt állók is. 20-45 éves korig.

Nagyon ritka az olyan férfi aki egy kínálkozó alkalmat kihagyna,főleg ha egy bombázó tesz ajánlatot.

Talán csak azért mert megijed a nőtől.

Amiről az ember nem tud az nem fáj,gondolom így voltak vele.

Nem mondom hogy fehér holló szinten nincs hűséges férfi,de én még soha nem találkoztam ilyennel.


Ez van .

2011. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Megnyugtattal koszi:(
2011. jún. 16. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!