Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, hogy muszáj, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy muszáj, és hogy öljem meg az érzést?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel ne lehetek soha együtt (ennek megvan az oka, hogy miért nem), de folyamatosan úgy érzem, hogy muszáj rá gondolom, muszáj látnom őt, és egyszerűen ennek az érzésnek is muszáj léteznie. Beleszerettem, biztos vagyok benne, és minden vele kapcsolatos dolgot "muszájnak" érzek. Soha nem volt még ilyen velem, de azt érzem, hogyha lemondanék ezekről valami... rossz lenne. Nem tudom, mi, és nem tudom, hogy lenne rossz, de az lenne. Régen nem is láttam őt, majdnem egy éve már, mondhatni plátói szerelem (beszélni beszéltünk, ritkán). Nem lakik messze tőlem, egy település, más ami közénk áll. Ő ne tudja, hogy én így érzek, és nem hinném, hogy valaha tudni fogja.

Hogy érjem el, hogy ne érezzek minden gondolatot kötelességnek? Szinte már bűntudatom van, ha rájövök, hogy nem gondoltam rá... Jó érzés rá gondolni, csak az elismerése fáj annak, hogy ez lehetetlen...


Remélem értitek. Köszönöm.

16L


2011. szept. 18. 12:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért :/
2011. szept. 18. 12:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindent értek. Volt ilyenem. Csak akkor fogsz kiábrándulni belőle, amikor rájöttél, hogy egy gerinctelen féreg. Legalábbis velem így volt. Egyébként figyelj oda, hogy ne akarj megfelelni semminek, amit maga mögött hagyott, ne akarj olyan lenni, hogy neki megfelelj arra az esetre, ha... Nincsen ha. Vesd bele magad az életbe, ne zárkózz el, élj úgy, ahogy mások is, egyszer majd találni fogsz egy fiút, aki szeretni fog, és aki megérdemli, hogy szeressék. De töröld ki őt a fejedből is, és a szívedből is. Azért vagy úgy oda érte, mert nem lehetsz vele. Ha lehetne, már biztos nem lenne ilyen izgalmas, higgy nekem!
2011. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez tudom milyen érzés nekem a barátnőm segített ebben elvitt bulizni felszedet egy pasi és azota már nem gondolok rá !!
2011. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Volt barátom, mióta őt ismerem, vele azért szakítottam, (a barátommal) mert mindig rá gondoltam, pedig azt hittem eleinte, szeretem a barátom. Majd előbb utóbb csak találok valakit. Nem zárkózok el, élem az életem, de nincs nap, hogy ne jutna eszembe, és ez a muszáj dolog... rémes :/
2011. szept. 18. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, ezt a muszájt meg kell fékezned. Én értelek téged, de ez megkeseríti az életedet, és te nem hagyhatod. Fel a fejjel, és ÉSSZEL előre.
2011. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem is a pasiba vagy szerelmes, hanem az érzésbe. A szexuálpszihológusok azt írják erre, hogy első szerelem ami sokszor plátói és nem komoly.. Szenvedni akarsz és ennyi és ennek ez a pasas lett a tárgya. Nem lehet az, hogy a családodba is rossz volt a szülők kapcsolata és őket utánozod?
2011. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az első szerelmem igazából. Anyumék külön élnek. Nem hiszem hogy e az oka, de ha mégis, mert előfordulhat, akkor sem nagyon tudok ellene tenni...


Köszönöm.

2011. szept. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!