Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csokketnsem a feltekeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csokketnsem a feltekenysegem?

Figyelt kérdés

sziasztok.

17 eves srac vagyok, csajom 16. csajom azt mondja hogy nagyon feltekeny vagyok es tul ragaszkodo.. mondjuk most volt nyaralni szuleivel 2 hetig nemlattam , es nagyon hianyzott , es most minnel tobbet szeretnek vele egyut tolteni , mer tudom hogy meg lesz egy kirandulasa 10 napra.. de viszont voltunk most buliba, es .. tenyleg elegge ragaszkodo tipus vagyok, meg ha valaki megnezi a csajom segget jon hogy kettetorjem az illetot, de azt mondta csajom hogy neki ciki hogyha ennyire vedem.. pedig monda hogy elozo pasija mindegyiket amek beszolt neki/csunyan nezzet mindet megverte.. lehet azert van ez most neki ennyire hogy nehogy valamit hozzaszoljak valakihez.. segitseg..


2011. júl. 31. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lány a barátnőd, nem a tulajdonod, innentől kezdve, neki is kell teret, szabadidőt adni. Ha állandóan körülötte lebzselsz és féltékenykedsz, megunja és elhagy, Téged.
2011. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van :). Hagyj neki teret.
2011. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja es fogunk menni 1 szulinapra 1 baratnojehez(tarsasagbol senkit sem ismerek de Senkit!!) es o elore kijelentette hogy o masokkal is fog tancolni(fiukkal...amivel nincs is baj.. csak felek h ramasznak/tapizza/stb..) es negyszemkozt is beszelgetni.. eleg zavaro mivel mas fiuval negyszemkozthagyni.. itt jon a feltekenyseg..
2011. júl. 31. 20:19
 4/9 A kérdező kommentje:
ja es amugy a volt baratja eza fiu akivel negyszemkozt akar..eloszor mikor mondta hogy ottlesz a csavo :"feszult lesz a legkor"(merthogy a csavo befog szologatni neki; utanna meg azt mondta hogy o majd bekulni akar(persze baratilag, mert ossze vannak veszve) es mondtam h ok.. erre hogy de negyszemkozt en nem lehetek ott semmikep..
2011. júl. 31. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a Te problémád, hogy nem bízol a barátnődben. Márpedig amelyik kapcsolatban bizalmi gondok vannak, arra keresztet lehet vetni. Attól, hogy kibékül a volt barátjával, nem jelenti azt, hogy meg is akar vagy fog csalni. Tehát értelmetlen féltékenykedni, mert azzal az idegrendszerednek is ártasz, és a párodat is felhúzod vele. Majd, ha konkrét jeleket fogsz tapasztalni, arról, hogy megcsal, akkor lehet féltékenykedni, de addig felesleges feszültség keltés az egész.
2011. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
itt jon a masik tenyezo.. en megziok benne.. ezzel nincs baj.. csak attol feltem hogy ramasznak/letaperoljak/beszolnak neki stb..
2011. júl. 31. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
A párodnak is van szája, közli velük, hogy "bocsi foglalt vagyok". Ha, mégsem hagyják, akkor közbeléphetsz, de nem azzal a megoldással, hogy megvered őket, mert abból még, Te jöhetsz ki rosszul.
2011. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezis igaz..de azokkal akik joba van nem mondja meg, hanem mindig kerulgeti a temat stb.. volt 2 ilyen csavo akikkel joba volt nagyon es en tudtam hogy nyomulnak ra , egy ido utan o is bevallota es addig ettem a fejet amig lerazta mind2 , de most regi ismerosokkel talalkozik meg faxom biztos lesz megint ilyen..sot van is..
2011. júl. 31. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező én is ugyan ebben a problémában vagyok , írj rám privit és add meg az msn címed , ott tudunk beszélgetni !!!! 17/F
2011. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!