Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jaj mit tegyek? Már totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj mit tegyek? Már totál kikészítettem magam idegileg. Ötlet? Mit tegyek a beteges féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

2hete szakítottam a barátommal...úgy éreztem nem megy vele, hogy nem szeretem eléggé, és nem tudom viszonozni azt amit ő ad nekem.

De basszus, amióta szakítottunk csak rosszabb:(

Azthittem majd túllépek rajta és kész, de nem...

minden nap nyomozgatok utána, még anno pl. megadta az msn jelszavát, és ha látom h egy csaj ismerősével dumál már ugrok és féltékeny vagyok. Kb a gyomrom is remeg.

És rettegek, hogy mikor talál mást...egész nap tiszta ideg vagyok:S nagyon rossz érzés.

Biztos szeret, mert olykor felhív vagy rámír msnen.

De próbáltam már szakítani a gondolattal, letiltottam, letöröltem msnről, de akkoris kémkedek utána. Nem bírok leállni:(

Tudom beteg vagyok, és már semmi közöm hozzá. De ez rettenetes érzés minden áldott nap:(

Várom hogy majd jobb lesz, de nem múlik el, és ahogyan telik az idő egyre jobban félek, egyre jobban össze vagyok zavarodva, egyre kevesebbet eszek és dobálom le a kilókat:S

Már másnak is feltünt, hogy nagyon deszka lettem:S

Tönkre teszem magam a féltékenykedéssel, de nem tudok tenni ellene, tudom nem kéne ellenőriznem, de nem zavarja, nem teszi szóvá. akkor sem zavarta mikor tudtam, h kivel mit beszél.

Úgy örülnék ha egyszer magától felhívna vagy valami... nem akarok hülyét csinálni magamból, h én hívom meg féltékenységet kimutatom:(

Itt a karácsony és fáj a lelkem:(félek


2010. dec. 23. 17:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
azt akartam írni, hogy *NEM biztos hogy szeret, de olykor rámír msnen és néha felhív
2010. dec. 23. 17:45
 2/18 anonim ***** válasza:
Te raktad ki, hagyd. Igazából az a bajod, hogy most egyedül vagy, nem rajong érted már, és nem tudod elviselni... Nem jó érzés tudom, de ha nem szereted, akkor hidd el elfog múlni. És ne nyomozgass utána, mert nem szép dolog. Döntsd el magadban, hogy mit akarsz. Akarod őt vagy sem. Ha igen akkor beszélj vele, ha nem akkor felejtsd el, hagyd hogy élje az életét, és te is éld a tied, mert ez neked sem jó, hogy így kivagy borulva emiatt. Hány éves vagy amúgy? Fogsz még találni bárkit, hidd el, csak ezt a féltékenykedést hagyd abba.
2010. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

értem...

18vagyok

nem akarom hogy mással járjon:(

2010. dec. 23. 17:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Járj el barátnőiddel valahová, csinálj valamit ami miatt nem gondolsz rá. És tényleg hitesd el magaddal, hogy nem kell neked (ha dobtad gondolom nem szereted már úgy). Mindegy mit csinálsz, csak felejtsd el, és jobb lesz. Biztos nem holnap, egy pár hét vayg akár hónap is rámehet, de ez tényleg beteges amit csinálsz (már bocs).
2010. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ezt irta smsben ma:


"tudod mi fáj? H nem veszed észre, h vágyok rád, h kellesz, de még aztsem, h szeretlek. És soha nem hallgatjuk meg 1mást...és azért nem változtatok msn jelszót, h lásd nem kell más, és nem zavar ha megnézed....és olyan jól esne, ha csak 1x szeretnél"

De mivan ha ez nála csak fellángolás ez a nagy imádat???

2010. dec. 23. 17:58
 6/18 A kérdező kommentje:

és ha csak msnezik egy csaj ismerősével már AKKORIS FÉLTÉKENY VAGYOK ÉS EGYBŐL GYANAKSZOMM...

DEMIÉRT???????

2010. dec. 23. 18:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj öcséém. Te szereted. Ő szeret. Mi az akadály...próbáljátok meg újra oszt kész...
2010. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tiszta hülye vagy. Nem csinál semmi rosszat, bizok benned s szeret. Erre te kidobod, nemtudod mit érzel. És még te gyanakszol őrá?! Nem fordítva kellene?
2010. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A beteges féltékenykedés és kémkedés nem jó út..vagy lépj irányába vagy felejtsd el.Ezzel nem jutsz előbbre amit most csinálsz.
2010. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

okés,köszönöm

de miért vagyok már arra is féltékeny ha csak pl. ráír egy-egy csaj ismerősére msnen? és beszélgetést kezdeményez velük?

Miért gondolom egyből azt, hogy 1.találkozgatnak 2.randiznak, vagy fognak stb????

ezt hogyan kűzdjem le?

2010. dec. 23. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!