Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jaj mit tegyek? Már totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj mit tegyek? Már totál kikészítettem magam idegileg. Ötlet? Mit tegyek a beteges féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

2hete szakítottam a barátommal...úgy éreztem nem megy vele, hogy nem szeretem eléggé, és nem tudom viszonozni azt amit ő ad nekem.

De basszus, amióta szakítottunk csak rosszabb:(

Azthittem majd túllépek rajta és kész, de nem...

minden nap nyomozgatok utána, még anno pl. megadta az msn jelszavát, és ha látom h egy csaj ismerősével dumál már ugrok és féltékeny vagyok. Kb a gyomrom is remeg.

És rettegek, hogy mikor talál mást...egész nap tiszta ideg vagyok:S nagyon rossz érzés.

Biztos szeret, mert olykor felhív vagy rámír msnen.

De próbáltam már szakítani a gondolattal, letiltottam, letöröltem msnről, de akkoris kémkedek utána. Nem bírok leállni:(

Tudom beteg vagyok, és már semmi közöm hozzá. De ez rettenetes érzés minden áldott nap:(

Várom hogy majd jobb lesz, de nem múlik el, és ahogyan telik az idő egyre jobban félek, egyre jobban össze vagyok zavarodva, egyre kevesebbet eszek és dobálom le a kilókat:S

Már másnak is feltünt, hogy nagyon deszka lettem:S

Tönkre teszem magam a féltékenykedéssel, de nem tudok tenni ellene, tudom nem kéne ellenőriznem, de nem zavarja, nem teszi szóvá. akkor sem zavarta mikor tudtam, h kivel mit beszél.

Úgy örülnék ha egyszer magától felhívna vagy valami... nem akarok hülyét csinálni magamból, h én hívom meg féltékenységet kimutatom:(

Itt a karácsony és fáj a lelkem:(félek


2010. dec. 23. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jöjjetek újra össze.

Vizualizálva:

A srác nélküled: 8---D

A srác veled: 8-----------------------------D

Csak nyerhettek; mindketten.

2010. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy kedves kis ajándékot. És hívd fel, mond neki meglepit tartogatok neked. Találkozzunk. A karácsony a szeretet és a megbocsájtás ünnepe is egyben. Lépjél már te kis féltékenykedős. Na mire vársz, tárcsázd a számát és kész!!!
2010. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

18:13as ez mit jelent?:

8----D

2010. dec. 23. 18:33
 14/18 anonim ***** válasza:

túl sok tévét nézel, túl sokat hülyítitek egymást a bnőkkel, és túl sok celebhírt hallgatsz.

nem minden pasi csalfa, és akik azok, azoknak is az 50%-a csak azért, mert a hülyítés eljutott egy olyan fokra, hogy azt hiszi, hogy ez neki jár és ez a menő. De nem minden pasi ilyen.

Nem tudod elhinni, hogy szeret. Önbizalom hiányod és kisebbségi érzésed van. Miért érzed kevésnek és rosszabbnak magad más lányoknál? szerintem inkább ezen kéne elgondolkodnod, mert ez szokott az indokolatlan féltékenység hátterében állni.

2010. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A srác szerintem nagyon szeret téged, ha még ezek után is veled szeretne lenni :D Már bocs. Nem miattad írtam, de a legtöbb srácnak ez nem jön be. Nem ragaszthatod oda magadhoz, hogy mindig veled legyen. Mi lesz a barátaival, barátnőivel? :) Őt is kikészítheted ezzel. Megtagadnád tőle az "örömöket"? Itt nem feltétlenül "arra" gondolok. De elég unalmas lehet az élet barátok nélkül.

Ráír lányokra, na és? Csak barátok. Beszélgetnek. Gondolom, neked is vannak fiúbarátaid. Beszélgetsz velük. Találkoztok. És van köztetek több is? :) Azért írsz rájuk, mert szeretnél tőlük többet? Nalátod.. Próbáld beleképzelni magad az ő helyzetébe, hogy neki ez milyen lehet..

És próbálj megbízni benne!! :) Az, hogy nem változtatta meg a jelszavát, egyértelmű jel arra, hogy téged szeret! Megmutatja, hogy miről beszél másokkal, betekintést engem a magánéletébe, hogy tudd, nem jár tévutakon! Ritka az ilyen türelmes és megbízható fiú!


Szerintem próbáljátok meg újra ezt a dolgot. Abból, amit leírtál, azt látom, hogy te nagyon szereted azt a fiút, tehát "tudod" viszonozni az érzéseit. Szeretitek egymást; akkor mi itt a probléma? :)

Csak a féltékenykedésen próbálj változtatni, mert ez már tényleg beteges kissé :S; bízz meg a párodban!



Remélem, tudtam segíteni.

Sok sikert hozzá!! :)


15/F

2010. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az egy f***, jelekből összerakva.
2010. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
önbizalom hiányod van, magadban kell lezárnod az önelégedetlenségedet, túl kritikus vagy önmagaddal szemben, ne másokhoz hasonlítgasd magad, a párodnak meg hidd el hogy ő tényleg szépnek, helyesnek lát, és neki te vagy a nyerő, a kisugárzás a lényeg és a belső, aki szerelmes annak úgyis minden szép, aki veled van nem véletlenül téged választott, a azzal motiváld magad, és légy pozitív, hogy lehet pont az fog az agyára menni, és attól sokall majd be, vagy ábrándul ki, hogy nem bízol benne és hogy folyton leértékeled magad, kell egy kis sikerélmény, adj esélyt
2010. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért magyaráznak manapság mindent önbizalomhiánnyal? Mert nem értenek hozzá! :D Ne hallgass rá szerintem. (utolsó)
2010. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!