Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek a féltékenységem ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek a féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

Van csajom, aki eljár haverjaival piálni, füvezni...Mindig azon aggódom, h meg fog csalni.:S

Én inkább otthonülős típus vok, nem szoktam füvezni, és a piálást sem viszem túlzásba, de nem várhatom el Tőle is, h ilyen legyen. Amikor Vele vagyok, nagyon jól érzem magam, de amikor nem vagyunk együtt, sokat aggódom.

Én vok az első komoly kapcsolata, eddig sok kalandja volt, nekem meg csakis komoly kapcsolataim voltak. Szóval, eléggé különbözőek vagyunk.


2010. okt. 23. 14:31
 1/9 anonim válasza:
100%
először is: szoktasd le a füvezésről mert abszolut nem nőies dolog. UNDORÍRÓ..piálnia sem kéne mert én azt is gusztustalannak tartom nő létemre. persze néha buliba igyon..de az , hogy mondjuk minden hétvégén eljár, az kiábrándító..ha nem változik , hagyd ott, és keress jobbat.
2010. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mért engeded neki hogy ezt csinálja? ha szeret megteszi érted hogy nem füvezik és nem piál. ne engedd neki:( ha meg nem agyja abba hagyd a fenébe van más normális lány is a földön.
2010. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondtam Neki, h nem helyes,stb. De nem vagyok az Anyuja...mint ahogy már pár alkalommal mondta, amikor vita közben elmondtam a véleményem.
2010. okt. 23. 18:14
 4/9 A kérdező kommentje:

,,ha szeret megteszi érted hogy nem füvezik és nem piál,,

Ha mondanám Neki, h válasszon köztem és ezek között, akk mondhatná, h nem szeretem igazán, m nem hagyom, h azt csinálja, amiben jól érzi magát... persze, tudom, h nem szép dolog ez,és az egészségére sem jó...

2010. okt. 23. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2010. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő 20, én 22
2010. okt. 26. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
hát..szerintem keress egy másik lányt, aki illik hozzád, mert ebben a kapcsolatban te nyugodt és boldog sosem leszel.
2010. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem...inkább változtatni szeretnék, és nem féltékenykedni, de hogyan?
2010. okt. 26. 14:28
 9/9 nagyviri ***** válasza:

Azt írtad, hogy eddig csak komoly kapcsolatod volt. Akkor is féltékeny voltál az akkor párodra, vagy ez csak most merült fel, mint probléma?

Én inkább azt látom, hogy a barátnőd életmódjával vannak problémáid, ami teljesen érthető. Én sem csípném, ha a párom a haverjaival töltené az idejét, piálgatva, füvezgetve...

A kérdés inkább az, hogy te el tudod e fogadni az életmódját, vagy te vagy e neki annyira fontos, hogy kicsit változtasson életmódján. Mert ennek így hosszabb távon nem lesz jó vége.

2010. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!