Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a beteges féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a beteges féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy beteges , amit én is csinálok, de egyszerűen nem tudok mit tenni vele!5 éve vagyok kapcsolatban,megőrülök a páromért, és talán nem is féltékenységből, hanem önbizalomhiányból fakad ez a betegségem.Ha meglátom egy csajjal beszélgetni a munkahelyén, rögtön az jut eszembe, hogy az a csaj vmiben jobb tőlem..vagy szebb, vagy okosabb, humorosabb..vmi

olyan, ami hiányzik belőlem!És én is ilyen hülye kérdésekkel bombázom mindig, h szted az jó csaj?ha azt mondja, hogy nem, akkor elkezdek vele vitázni, hogy kamuzik:P(tudom beteges)

Soha nem adott még rá okot,hogy így viselkedjek, pont ezért kellene megbecsülnöm, és pont ezért , hogy ezt tudom, annál nagyobb a megfelelési vágyam...és pont ezért sül el az ellenkezője!

Féltékeny vagyok, ha meglátok én!!! egy csinos lányt, miközben kézen fogva sétálunk, és lehet, hogy kedvesem rá se hederített, és azért felhívom rá a figyelmet!:P

Egyébként nem vagyok bányarém, de mégis ha 1 olyan nővel hasonlítom össze magam, mint aki a kifutóról lép le, elkap a sírás....

Nem a lehurrogó kommentekre vagyok kíváncsi, mert legbelül már engem is nagyon idegesít ez a viselkedés, és nem tudok ellene lépni!:(

SOS!nem akarom elveszíteni, bár kedvesem elég jól viseli, mert más területen nincsenek problémáink!


2010. jan. 18. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy folytatod nem lesz jó vége, a barátod meg fogja unni, vagy te fogod belehajszolni olyan dologba amibe nem kéne. Vagy mondod neki, hogy az a csaj hogy nézet rá és hogy milyen szép, lehet, hogy addig észre se vette és te meg rámutattál. Nagyon gyorsan fejezd be. Meg a párod veled van mert téged szeret és kész. Lehet vannak nálad szebbek mert szerintem mindenkinél vannak és akkor mi van??? Nem őket szereti hanem téged. Saját magadat kéne elfogadnod, te vagy a legszebb az ő szemébe és a saját szemedbe is igy kéne lennie.
2010. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért most utálni fogsz, de nagyon egyszerű a megoldás: nem teszel ilyen megjegyzéseket. Ha mégis tesztelni akarod, vagy maagadról akarsz "reálisabb" képet kapni, akkor magadról kérdezd, ne más lányokról.
2010. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommentet!Aranyos vagy!

Tudom, hogy abba kellene hagynom, csak pont ez az, amit nem tudok, hogy hogyan érhetnék el?!

A barátom folyamatosan dicsér, meg büszke rám, 2éve eljegyzett, megmondta, hogy nem minden útjába eső lánynak kéri meg a kezét!Ez már nem rajta múlik.

Igazad van, hogy nem kellene felhívnom a figyelmét, de érdekel a véleménye, és úgy is gondolom, hogy neki az a lány tetszik, és én úgy szeretnék kinézni, olyan szakmát akarok, olyan akarok lenni...holott a véleménye teljesen más.

2010. jan. 18. 14:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok és minden gonoszság nélkül mondom, hogy ha van időd, energiád, pénzed, akkor pszichológus. Volt ilyen lánnyal dolgom, utánaolvastam ennek-annak, és a lehető legkisebb százalékban oldóik meg az ilyen önmagától vagy elhatározástól.
2010. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem utállak a kommented miatt, mert 100%ig igazad van!:P
2010. jan. 18. 14:22
 6/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam már a cicológusra is:D

csak az a baj, hogy az elég költséges most számunkra:(

De komolyan mondom, már megfordult a fejemben...

2010. jan. 18. 14:24
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Az első válaszoló vagyok. Igaz ha ennyire komoly a dolog, hogy nem birod, ki hogy ne tedd szóvá vagy hogy ennyire rosszul viseled a csinos lányokat, komolyabb a probléma mint az hinném. Saját magaddal vannak a gondjaid, erre kéne rájönni, hogy miért?! Miért érzed úgy, hogy nem vagy elég jó és miért akarsz úgy kinézni mint más. De lehet, hogy ha úgy néznél ki mint más nem kellenél a párodnak. Én a helyedbe oda állnék a tükör elé és megnézném magam, kiemelném, hogy mi a szép bennem meggyőzném magam, hogy nincs nálam szebb, de úgy hogy el is hidd. De ha még is van szebb, neki nincs olyan pasija mint nekem, vagy nem tudod olyan jól táncolni vagy rajzolni vagy amiben éppen jó vagy. Más vagy mint a többi lány, mert te te vagy. Menjél emelt fővel végig az utcán és mikor megnézik a pasidat gondold azt hogy na mi van csak nem irigykedsz :D Akkor is szép vagy és boldog... Ezt senki nem veheti el tőled, higgyél magadban!!!!
2010. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Na akkor most ha kíváncsi vagy a másik oldalra, elmondom. :) Nős férfi vagyok, imádom a feleségemet, de nem mondanám rá, hogy kifejezetten szép. Teltkarcsú, az arca mindig olyan kis pirospozsgás és nincs szép, dús haja, ennek ellenére nekem Ő a minden. Pedig nagyon messze áll attól, hogy modell legyen. És ő is egyfolytában ezen van fennakadva, hogy egy ilyen jóképű pasi mint én, hogyan választhatta őt. Nagyon jó társ, okos, szellemes, őszintén szeret, őrületes az ágyban(!), tud főzni (mai nőknél nem alap) és gyereket akar nekem szülni. Hát ezekért. :)

Mikor néha rámondja (nyilván tesztelés végett) az ztcán vagy a tévében egy-egy nőre, hogy milyen szép és csinos, én sem helyeselek buzgón, hogy igen, baromi jól néz ki, hanem azt mondom, hogy lópofája van, lóg rajta a ruha, nincs melle, stb. Mondhatnám, hogy igen, 100 hetero férfiból 100 úgy megd*gná, hogy sírva fakadna tőle és úgy néz ki, mint egy istennő, de nem mondom. Mert próbálom azt a kevéske önbizalmát erősítgetni, mert szeretem és szeretném ha jól érezné magát mellettem. Jó lenne, ha Te nőként ezt a gesztust a párod részéről azzal viszonoznád, hogy megpróbálod elhinni, hogy TÉNYLEG te kellesz neki. :)

2010. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is már több mint 5éve vagyok a párommal és ugyan ilyen voltam mint te!Már egy ideje sikerült valamilyen mértékben változnom!Én elhatároztam magamnak hogy megváltozom és már jó úton haladok!Nagyon nehéz,de muszáj!Sok kitartást igényel és türelmet...!Csak próbáld meg,hogy nem is figyelsz más lányokra,csak magadra és a párodra!Vedd sportosan a dolgot ha vannak ribik a közelben!!És meglátod jobb lesz!

21/L

2010. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

adna a jo isten hogy ilyen legyen az en baratnom is :D

de komolyan annyira orulnek neki! 4eve az enyem egy hangyafasznyit se feltekeny , es leszarja.

igy mellette azt erzem nem tart annyira elviselheto pasinak , hogy masnak egyaltalan kellenek!

Szoval a nagy atlaggal ellentetben en ossze tennem a ket kezem es ugralnek oromomben ha ilyen lenne a baratnom!

2010. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!