Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a beteges féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a beteges féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy beteges , amit én is csinálok, de egyszerűen nem tudok mit tenni vele!5 éve vagyok kapcsolatban,megőrülök a páromért, és talán nem is féltékenységből, hanem önbizalomhiányból fakad ez a betegségem.Ha meglátom egy csajjal beszélgetni a munkahelyén, rögtön az jut eszembe, hogy az a csaj vmiben jobb tőlem..vagy szebb, vagy okosabb, humorosabb..vmi

olyan, ami hiányzik belőlem!És én is ilyen hülye kérdésekkel bombázom mindig, h szted az jó csaj?ha azt mondja, hogy nem, akkor elkezdek vele vitázni, hogy kamuzik:P(tudom beteges)

Soha nem adott még rá okot,hogy így viselkedjek, pont ezért kellene megbecsülnöm, és pont ezért , hogy ezt tudom, annál nagyobb a megfelelési vágyam...és pont ezért sül el az ellenkezője!

Féltékeny vagyok, ha meglátok én!!! egy csinos lányt, miközben kézen fogva sétálunk, és lehet, hogy kedvesem rá se hederített, és azért felhívom rá a figyelmet!:P

Egyébként nem vagyok bányarém, de mégis ha 1 olyan nővel hasonlítom össze magam, mint aki a kifutóról lép le, elkap a sírás....

Nem a lehurrogó kommentekre vagyok kíváncsi, mert legbelül már engem is nagyon idegesít ez a viselkedés, és nem tudok ellene lépni!:(

SOS!nem akarom elveszíteni, bár kedvesem elég jól viseli, mert más területen nincsenek problémáink!


2010. jan. 18. 14:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!sok erőt adnak, de tudom, hogy ez nem fog segíteni, de mégis elgondolkoztat!!!
2010. jan. 18. 15:19
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, mint Te! 19 éves vagyok, és 2éve vagyunk együtt a Barátommal. Én is mindig megnézem a többi csajt/lányt/nőt, mert én is olyan szép, csinos szeretnék lenni, mint ők. Nekem is az önbizalmam a béka feneke alatt van, pedig Barátom szerint szép vagyok és csinos. De magamnak még sem!!! Egyfolytában fogyókúrázom, mert azt nem viselném el, ha ne adj' Isten szakítanánk és egy nálam vékonyabb lánnyal jönne össze vagy mittudomén. Bennem is teljesen össze vannak kuszálva a gondolatok, sokszor rám jön a depresszió is, hogy én semmire nem vagyok jó, utálom az életet, semmi nem jó. De muszáj tovább menni... Egyébként 174cm vagyok és 60kg, Barátom szerint pont így vagyok jó, de én mégis fogyni szeretnék. Állandóan. De nem csak miatta, magam miatt is. Nem értem, miért csinálom ezt és még sem vagyok békében önmagammal! Nagyon rossz ez így! : ((

Egyébként tanácsot nem tudok sajnos adni, elolvasgattam én is a válaszokat és nekem is erőt adnak, olyan aranyosak! :)

2010. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hasonló cipőben járunk:D ez tényleg dühítő, főleg, hogy tudjuk,hogy hülyeség miatt idegeskedünk!az a baj ,hogy nekem ez az állapot csak erősödik , amióta 1ütt vagyunk..Az első évben nem volt semmi gáz, talán azért,mert akkor úgy éreztem , hogy a páromnak tudok újat mutatni, de egyre jobban az az érzésem, hogy engem így 5év után kiismert, igaz imád,de biztosan jobban felkelti érdeklődését 1 új , 1 más ...pedig én mindig próbálok minden újat bevetni, változni( előtte nem sminkeltem pl), csakhogy én neki az a nő vagyok, aki mellé hazajön munkából , akit szeret, nem az akit az újdonság erejével megles:D De igazándiból tudom, ennyivel kellene beérnem, mert nem csal meg,meg tényleg szeret és velem bújik ágyba minden este....
2010. jan. 18. 16:04
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
mindig lesznek nálad szebbek, vonzóbbak, okosabbak, érdekesebbek. nemcsak nálad mindenkinél. most akkor mindenki sírjon, és aggodjón ezen.? a féltékenység azért is őrület, mert a másikat felértékeled azáltal, hogy kimutatod a féltékenységed, és azt fogja hinni hmm de jó pasi vagyok, biztos ezért félt ennyire és azért mert mindig az jár a fejedben hogy kivel lesz, ki tetszik meg neki, ahogy irtad. nem lehetsz ott mellette "testőrként". ha egyszer majd elakar menni, úgyis elmegy. egyszerűen élvezd a vele töltött időt. legyetek önfeledtek. élvezd hogy kapcsolatban vagytok, 5 év az rengeteg a mai világban. grat :)
2010. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ráérős vagy, kösd le magad és legyenek barátnőid, ne lógj a pasid nyakán folyamatosan.
2010. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha gondolod elküldök neked egy előadást(Csernus) a féltékenységről. Én leültettem elé a párom,ő azóta sokat változott.Rengetegszer megnézte,hogy megmaradjon az a sok jó tanács.
2010. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nem a kérdés kiirója vagyok,de azt a csernusos videót belinkelhetnéd tényleg:)
2010. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Torrent oldalról való, nem tudom linkelni. Sajna.
2010. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azóta javult a helyzeted??:)

Remélem. Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok.:S:S Tudom,hogy nem kéne de nem tudtam nagyon változtatni rajta eddig. :/

2010. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Próbálom magam visszafogni, több kevesebb sikerrel!:D

De sokat számít, hogy ki van az ember mellett, mennyit segít ebben!Nagyon szerencsés helyzetben vagyok!

Remélem Neked is sikerül majd megoldani előbb-utóbb!

2010. máj. 23. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!