Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a beteges féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a beteges féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

Többre tartom magamnál az ananászkonzervet...

A barátom elég jóképű, én meg hát.. Semmi önbizalmam.. Amikor megnéz egy nőt, mindig arra gondolok, hogy én már nem is vagyok elég jó neki..

21/L


2009. máj. 2. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból modortalanság a pasid részéről, ha más nőket nézeget, amikor veled van. Na ilyenkor legyen önbizalmad, hogy rászólsz, hogy "Hahó, megismersz? Én vagyok a barátnőd!"
2009. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy ezt a kérdést én írtam ki, csak nem emlékszem rá, hogy mikor...:D

viccet félretéve ez nekem is elég komoly gondokat okoz, ráadásul azért, mert alaptalan... és nehéz tenni. Sokat "javultam" a kapcsolatunk eleje óta, de még azért lenne mit finomítani.

Egyet mondok: próbáld magadban lerendezni! Ne tedd szóvá neki azokat a dolgokat, amiket el sem követett! Nagyon meg tudja keseríteni a kapcsolatot, ez a fiúkat elrisztja, hidd el, tönkre tesz mindent, sok veszekedés forrása...

Próbálj szerintem önmagadra koncentrálni.. Sportolj ha eddig nem tetted, csináltass új frizurát, menj csak a barátnőiddel ide-oda...nekem valahogy ilyenkor mindig több lesz az önbizalmam, és akkor elhiszem a te szavaiddal élve, hogy már több vagyok mint egy ananászkonzerv :D

ezt csak te tudod tisztázni magadban, és igen is mutasd meg neki, hogy te nagyon is jó vagy neki!!!

bocsi a regényért, remélem kicsit megnyugszik a lelked :)

21/L

2009. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha veled van, és tényleg jóképű, szóval más csajok is próbálkoznak nála, akkor inkább nőjön az önbizalmad, hogy Téged választott!! 22/f
2009. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én is ebben a cipőben járok, de mivel engem választott, én sokkal jobb vagyok, mint azok a kis... :D
2009. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

XDDDD

Jóféle, én pont azt szeretem, ha a csaj, akivel vagyok féltékeny, vagy dühös... Én vagyok perverz? Engem személy szerint izgat:D:D

Imádom ezt:D

Amúgy én is jóképű vagyok, de nem vagyok csalfa típus:)

23/F

2009. máj. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!