Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi idő után feküdnétek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdnétek le a barátnőtökkel, ha tudjátok, hogy neki ti vagytok az elsők?

Figyelt kérdés

-LESZBIKUS KATEGÒRIA- (ettől függetlenül màsok vèlemènye is èrdekel, csak mindenki tudjon ròla)

Szòval most vagyunk együtt 2 hónapja ès nem tudom, hogy mikor lenne màr megfelelő...Eddig nem nagyon hoztuk szòba a tèmàt, ès nem is igazàn kezdemènyezett, hogy akarna valamit...Megigèrtem, hogy vàrok rà mèg ùgy nem èrzi, hogy kèszen àll a dologra! Egy kicsit èn is ideges vagyok ez miatt :D szeretnèm, h nagyon jò legyen neki ès fèlek, h tùlfogom aggòdni a dolgokat ès elbènàzom...szòval volt màr valaki ilyen helyzetben? Ti mit vàrnàtok el az elsőtől? Vagy nektek milyen volt? Nekem elèg rossz volt :D szòval ezt szeretnèm elkerülni :)



2016. febr. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Komolytalan az egesz kerdesed, tele van szmajlikkal, nojj fel elobb fel takonypoc.
2016. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy voltam vele, hogy hülyeség az ilyesmit előre tervezni mert akkor oda az egész varázsa. Másrészt pedig ezt időhatározóként nem lehet kezelni. Kinek ennyi a sok kinek annyi a kevés. Hagyd, hogy a dolgok maguktól alakuljanak aztán úgyis látni fogod rajta, ha együtt akar majd veled lenni aztán történjen meg spontán. 24/L
2016. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, igaza van a második válaszolónak, kár előre görcsölni rajta. Adj időt a barátnődnek, majd szép lassan alakul.
2016. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkortól, amikor mindketten készen álltok rá. Attól még hogy a párod szűz, nem biztos, hogy nem kaparja a falat a kielégítetlenségtől.


A pocsék szexet pedig úgy lehet elkerülni, ha megbeszélitek, hogy mikor, ki, mit és hogyan. Szeretne orált? Behatolást? Játékokat? Ő biztonságban érzi magát az adott környezetben? És te? Milyen pozitúrák tűnnek vonzónak? Hajlamos intim fertőzésekre (pl. uszodai dolgok)? stb.


Egy adag orálhoz való (tehát ehető, akár ízesített) síkosító minden esetre jól fog jönni. Nem kell a csajt három réteg aszpikba eltenni télire, de azért jó, ha van lehetőség egy kicsit rásegíteni a dolgokra.

ezen kívül az se árt ha épp egyikőtöknek sincs meg, nem hosszú a körmöd és előtte borotválkozol is...és anyádék se nyitnak rád.

2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!