Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik a valóság platfor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik a valóság platformját választjátok az ismerkedéshez, minként teszitek ezt? Mennyire vagytok merészek? Tolakodás valakit elhívni kávézni pl? Milyen reakciókat kaptatok eddig?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én is a valóságban szeretek ismerkedni de vannak olyan dolgok amiket jobb néha az interneten, akár facebookon megbeszélni, mert lehet élőbe zavarba jönnék tőle 18/L
2016. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én igaz ismerkedek a neten is, de az életben szeretek ismerkedni. Szeretem látni kivel beszélek, mit árul el az arca, mit reagál egy egy szavamra...
2016. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt, aki azt reagálta, hogy oké, jön velem és össze is jött, de volt aki egyből lekoptatott. Általában nem nagyon zavar ha valaki nem akar semmit, egyrészt mert biztos volt, aki nem szereti a lányokat, másrészt nem veszthetek semmit :) Sokkal nagyobb élmény élőben próbálkozni, neten nem érintheted meg és nem indul be a kémia ;)
2016. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltak gáz helyzetek, mikor hazudott a gaydarom, de alapvetően a személyes ismerkedést preferálom minden időben. Online csak úgy, hogy rögtön találkozunk, beszélgetünk. Bátorság kell. ;)
2016. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ilyenkor, mondjuk mivel érdemes a másik fél tudtára adni, hogy érdeklődünk felé? Ami nem is annyira gáz, vagy ilyen középút nincs? :D
2016. jan. 19. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4es: Neked van olyan hogy gaydar? :D Honnan, miből érzed meg ha egy lány szintén meleg?
2016. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azt tudjuk, hogy úgy nem lehet, mint a klasszikus netes viccben, hogy az ember bemegy a legközelebbi Starbucksba és elkurjantja magát hogy ki itten a buzziii?


A netes ismerekedés sajnos az egyik olyan dolog amit LGBTQ+ ként nem fogsz tudni megkerülni.

Persze, az ember minél előbb szeretne személyesen leülni beszélgetni, mert az üzengetéseken nagyon kevés információ cserélődik ki, élőben teljesen más.


De az elején kell az, hogy ki tudd szűrni, hogy ki az aki tuti veled egy csapatban játszik, és még érdeklődik is.

Viszont kb. 3-4 üzeneten belül elhívom kávézni ha szimpatikus. Max gyorsan meglépek ha nagyon nem jön be élőben.

2016. jan. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. A tekintet, testbeszéd, viselkedés mindent elárul. ;) Lehet nem is azt látom, hogy meleg, hanem azt, hogy érdeklodik irántam :)
2016. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is sok lánynál fogok jeleket, csak azt nem tudom, hogy valóban jól értékelem-e ezeket a jeleket :D Ezért sem merek lépni, mert olyan nőknél is észleltem már ezt-azt, akik pasival voltak már jó ideje kapcsolatban, szóval ez elbizonytalanít. Illetve nem tudom mi belőle a "rivalizációs méregetés", és mi a tényleges. Na jó, van tippem, meg van félreértelmezhetetlen, de az általában olyan nőtől jön, aki fix, hogy meleg, és ezt vállalja is.
2016. jan. 20. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig az interneten keresgéltem, egyszerűbbnek tűnt, sikerült is pár normális, aranyos lánnyal összeismerkednem.


Aztán kb. 2 hete volt egyik osztálytársam szülinapi bulija, ahová a baráti körén kívül párunkat osztályból is meghívott, voltunk legalább 10-15-en a kocsmában, ha nem többen.


Már a megérkezésnél kiszúrtam egy nagyon szimpi lányt, de nagyon észre se vett, beszélgetett a barátaival. Aztán mentek a körök, ülünk az asztalnál, már jó hangulatban összevegyült az egész társaság, és egyszercsak azon kapom magam, hogy a lány, aki szimpi volt, velem szemben áll az asztal mögött a falnál, és erőteljesen néz, mosolyog, harapdálja a száját... :$


Nem volt még szerencsém így vadidegenül szemezni senkivel sem, igazán izgi volt, majd valahogy elérhető közelbe ült le mellém az asztalhoz, és egymás kezét kezdtük el fogni, simogatni, miközben csak ugy szikrazott a levegő köztünk, ahogy egymásra néztünk.


Több se kellett, kimentünk a kocsmából, hogy nyugisan legyünk, a többiektől messzebb, és vad csókcsatát kezdtünk. Ami az este folyamán kisebb szüneteket kivéve szinte végig jelen volt, közben persze beszélgettünk is valamennyit minimálisan. Hajnalban zárás után búcsúztunk el, azóta facebookon beszélgetünk, ő még nincs teljesen tisztában a dolgaival, bár nemrég skypoltunk, és irtó cuki volt ^^ aztán szombaton ismét találkozunk egy kávé mellett. :3


Szóval számomra is új és felemelő érzés volt egy ilyen "offline" első találkozó, és személyesen megismerni valakit ^^


én: 19/L/L ő:20/L

Bp.

2016. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!