Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok. Ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti mit reagálnátok ha egy barátnőtök akit nagyon nagyon kedveltek egyszer mikor kettesben vagytok megcsókolna?

Figyelt kérdés
L
2015. nov. 14. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak megtörténne. Kezdeményezni félek, de szívesen kipróbálnám vele.
2015. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
(14/L leszbi) engem ha egy fiu csokolna meg (mint legjobb haver) nem akadnek ki, vidzont elegge elszomordnek, es eltavolodnek tole :/. De ha veled ez tortent ne tedd ezt aa csajjal :) beszeljetek meg. Uljetek lee es tisztazzatook a dolgokat.
2015. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

csodálkoznék, az biztos!

megmondanám h sajna hetero vagyok. aztán megmondanám h essünk túl ezen, emiatt nem akarnám h feszkó legyen köztünk. persze ha ő nem tud túllépni, az baj... de remélhetőleg túl tudna...

2015. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán az, hogy kedvelem még nem elég ahhoz, hogy vissza is csókoljam. Ha az a barátnőm csókolna meg, akit egyébként ultra szexinek tartok még hetero nő létemre is, na akkor viszont nem ellenkeznék.
2015. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak megtörténne, nem ellenkeznék.
2015. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem allnek vele szoba aztan egy ideig. Bejonnek a csajok viszont a hideg kiraz h a BARAT baratnoim kozul valamelyik lesmaroljon.. foleg ha nem adtam jelét annak h bejon nekem. Volt mar ra pelda h egy haver csaj nyomult ram, iszonyat taszito lett aztan szamomra.
2015. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént. Nagyon jó barátok vagyunk a mai napig is. Nem ellenkeztem, de beláttuk hogy nem tennénk tönkre ezt a barátságot. :)
2015. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
visszacsókolnék :P ;)
2015. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ne erősen nyomulj!
2015. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én visszacsókolnám, és ez így van mind a mai napig..:) de akinek esetleg lenne kedve ismerkedni írjon privit (jah és csak facebookon valós profillal rendelkezőkkel beszélgetek) 18/L
2015. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!