Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hülye ötlet névtelenül ajándék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye ötlet névtelenül ajándékot küldeni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, tudom róla hogy nagyon romantikus és okos lány, így azt találtam ki, hogy küldök neki egy virágcsokrot egy saját kezüleg írt verssel, és a kedvenc könyvét amire nem volt pénze. De névtelenül gondoltam... Egyenlőre nem szeretném felfedni magam, egyrészt mert félek, másrészt mert ha azt gondolja van egy titkos hódolója, biztos elmondaná nekem hogy mennyire örül vagy nem örül a helyzetnek! Szerintetek buta vagy jó ötlet ez? 19/L

2016. jan. 31. 00:58
 1/10 RRR ***** válasza:
51%
egy keresztnevet azért írj
2016. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én mondjuk teljesen odalennék az ilyesmitől :D

kedvenc könyvvel azért vigyázz, mert lehet nem sokan tudják, hogy nem volt rá pénze, ilyesmi és így hamar téged fog sejteni... de ha az a célod, akkor okés :)

2016. jan. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Na várj. A legjobb barátnőd is leszbikus egyáltalán?
2016. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem egyértelmű. Mindent megosztunk egymással de a szerelem témát mindig tereli. 2 évvel ezelőtt volt egy pasija, akkor még róla is mindent elmondott de az elmúlt 1 évben hiába kérdezősködtem fiúkról, azt mondja mindig hogy majd szól ha lesz változás... Tudom ez még semmit nem bizonyít, de nekem is volt régen pasim, attól még lehet hogy már rájött hogy a lányokat szereti. Ez se bizonyiték még... De amikor nekem lett barátnőm (fél évvel ezelött) akkor rettenetesen féltékeny volt és nem tudom eldönteni hogy barátilag lehet e ennyire féltékeny az ember... Nagyon utálta a barátnőmet, szinte soha nem hagyott egyedül vele, mindennek elhordta!

Szóval nem tudom..

De nem merem megkérdezni se, egyenlőre csak a "titkos hódolója" szeretnék lenni, hogy legalább azt lássam beszélne e róla!

Ezek szerint a könyv túlzás? Akkor a virágcsokor és a vers mehet?

2016. jan. 31. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hova akarod küldeni neki. Itt sokkal macerásabb, ha házhoz megy és akkor a szülei esetleg kérdezősködnek tőle a fiúkról...

Vagy ha suliban virágcsokor meg ilyenek, akkor lehet hogy a többi ostoba osztálytárs fogja cukkolni.


Szerintem a könyv is jó ötlet, mivel biztos örülne neki és szerintem előbb-utóbb mindenképp fel kéne magad fedni.

Bár lehet magától is rájön.

Én mindenképpen örülnék egy ilyennek, akárki is küldi, tényleg jól esne, hogy gondolt rám.

Kétlem, hogy rosszul jöhetsz ki belőle, főleg mivel tudja is, hogy leszbi vagy és elfogad, legfeljebb utal rá, hogyha többet nem akar tőled. (de az alapján amit írtál, még akár akarhat is)

2016. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én először virágot küldenék, aztán később a könyvet, de amúgy tényleg okosan kell, hogy ne hozd kellemetlen helyzetbe vele! :) És ezek alapján amit írtál jó esélyed lehet. Hajrá. :)
2016. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyzetben lennék, biztos elküldeném.
2016. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
22%

Először névtelenül aztán biztos mondja,hogy kapott ajándékot névtelenül.Akkor,mond meg neki hogy te küldted stb...


Amúgy mit kerestél fent hajnali 1-kor?

2016. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki vagy te az anyám? :)
2016. febr. 4. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne teljesen névtelenül. Írd oda a keresztneved első betűjét. Ha ő is akar valamit, akkor rá fog kérdezni.
2016. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!