Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ez így jó ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon tetszik, es ő nem tudom mit érez, még csak párszor találkoztunk, bulikban és részegek voltunk ami után nála kötöttünk ki... Az elején ő írt rám de azóta mindig én keresem meg el is hívtam már randizni amire nem mondta konkrétan hogy nem akar, de még nem jött össze. Viszont én kezdek beleszeretni, és ha nem is akar tőlem semmit akkor is el szeretném mondani neki hogy mit érzek.

És arra gondoltam viszek neki egy szál rózsát is hogy lássa hogy komolyan gondolom. Vagy azt inkább ne? Nem tudom nem túlzás-e, főleg ha aztan lekoptat. Meg kicsit ciki egy lánynak rózsát venni a virágboltban nem?


2015. dec. 28. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nála kötöttetek ki? Szóval volt több minden?
2015. dec. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, lefeküdtünk. Szóval gondolom hogy azért bejövök neki, csak lehet hogy ő ezt nem gondolja olyan komolyan mint én. De szeretném ha adna nekem egy esélyt.
2015. dec. 28. 03:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Nem az. :)


Amúgy nem tudom mennyire ismeritek egymást, de szerintem inkább valami személyesebbet kéne venni.

De persze a rózsa sem rossz ötlet.


F

2015. dec. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a rózsától komolyabbnak fogja gondolni a szándékoda. Ahogy az előző is írta, inkább valami személyessel lepd meg.
2015. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mi számít személyesebbnek? Nem ismerjük még annyira egymást, amint írtam még csak párszor találkoztunk akkor is ittunk vagy buliztunk..
2015. dec. 28. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lenne a rózsa. Amúgy egyáltalán nem ciki. Én is vettem már rózsát. Leszarom ki mit gondol. Sok szerencsét! :)
2015. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én tapasztalatból mondom, hiába mondod, hogy nem zavar, ha visszautasít, azért tuti szíven üt, főleg ha egy ilyen gesztussal próbálkozok :D

Én a helyedben még egy kicsit biztosabbra próbálnék menni.

Volt, hogy vettem egy lánynak rózsát, elvittem a találkára, bevallottam neki mindent és nem fogadta el a rózsát, mert ő nem akarta felvállalni a dolgot... ha elfogadja, az szimbolizálta volna a köztünk lévő dolgok komolyságát:D (mert volt köztünk több is)

Ezzel a lépésemmel elszúrtam mindent, többet nem beszélt velem.


Persze ez csak saját példa, nem mindenki ilyen szerencsétlen, mint én:D

De szerintem pont lesz*rja a virágárus, hogy ki veszi meg a rózsáját, ha fizet érte:DD

2015. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!