Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jó ötlet vagy inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Na szóval,szeretnék egy négerrel szexelni, azt Hallottam sok embertől,hogy hülyeség mert nem figyelnek a lányra,de szerintem ez is csak emberfüggő..


Ha van itt olyan aki már együtt volt egy négerrel ,az elmondaná ,h milyen volt? Tudom kicsi rá az esély,de talán. :)


21/l



2015. dec. 4. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha általánosíthatnánk, hogy fehér emberrel milyen szexelni. Mert a leírásod alapján arra következtetsz, hogy minden fehérrel ugyanolyan.
2015. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban összehozod, vigyázz vele! Mindenképp védekezzeek! Nagyon nagy arányban van köztük sexuális úton terjedő betegséget terjesztő.

Csak óvatosan!

2015. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Mondtam,h ez ember függő Szerintem :)


2. Már megvan ,h kivel lehetne.

2015. dec. 4. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne kérdezősködj! Próbáld ki.De utána ne sírdogálj.

Ez a kultúra, nem a nők iránti tiszteletéről híres.

Csak ne lepődj meg,ha néhány alkalom után.Egy vagy két barátja váratlanul elő ugrik a sötétből.Bár lehet hogy az is bejönne neked.

2015. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkor majd meséld el milyen velük! ;)
2015. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Hihetetlen vagy....miért hiszed h másabb egy négerrel?

Csak mert a bőre színe sötétebb???

Ugyan olyan csontváza van, ugyan olyan hús és szövet építi fel, ugyan olyan szervei vannak, Ugyan akkora a nemiszerve! ugyan olyan nyelve és ujja van mint bármelyik másik embernek.....

2015. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom ,hogy inkább hanyagoljad ,mert mivel ez az úgynevezett "kaland" tönkre teheti az egész életedet is!
2015. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, akkor 4-5 négerrel szeretkezz egyszerre, mert csak így lehetsz különleges a barátnőid előtt, ettől leszel menő és érdekes. Mennyire szánalmas az a sok átlagos unalmas lány, aki csak a „béna” fehérekkel kamatyol, nemde?
2015. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fúj..... Rassist vagyok xD Sorry
2015. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen volt? :)
2015. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!