Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hülye ötlet? (leszbikus téma)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye ötlet? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy gimibe járunk, az osztályunk egymás mellett van. Alakult köztünk valami de nem jött össze. Én még mindig érzek iránta valamit,de nem tudom hogy mit. Az egyik osztálytársammal beszéltem róla és ő azt mondta, hogy menjek oda és smároljam le. De róla elméletileg nem tudja az osztálya és még fel is pofozna vagy leütne, vagy az is lehet hogy csak én félek nagyon.

Ti megtennétek? Vagy ha ezt nem akkor mit hogy veletek legyen?



2015. jan. 7. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Lesmárolni semmiképp sem. Hívd el randira, vagy valami. Ő is leszbikus? Fel is válalta, vagy csak te gondolod, hogy az? Ha nem az, akkor nagyon ciki lesz neki, ha mindenki előtt lesmárolod.
2015. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszer már találkoztunk, akkor mondta hogy ő az.
2015. jan. 7. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak beszélgess vele :)). Nem kell egyből rányomulni xD. Ha ugyvanakkorúgyis alakul, de nincs elrontva... mintha meggolndolatlan döntésből elszaródik minden. És ne félj tőle! Az önbizalom az mindenkinél nagy előny ;))
2015. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudja róla az osztálya, én nem ajánlom, hogy közönség előtt csináld, ha csinálod. Szemétség lenne, mert lehet ki is tudja később magyarázni, de akkor is kellemetlenséget okozol, még ha tetszel is neki. Ezzel pedig semmiképp nem fogsz bevágódni.


Menj oda hozzá, hívd félre beszélgetni és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy te még nem akarod lezárni azt, ami vele volt kialakulóban, szeretnél adni a dolognak egy esélyt és reméled, hogy még ő sem lépett tovább.

Tudom, hogy ehhez bátorság kell, de azt mondod nem teljesen alaptalan, légből kapott érzelmek ezek benned, tehát szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy minél érettebben próbálod kezelni a helyzetet. Lássa, hogy őszinte vagy és készen állsz erre, nem pedig csak egy hirtelen fellángolás, kicsapongás. Nem tudom érthető-e amit mondani akarok ezzel, de legyél egy stabil pont, akiben meg lehet bízni.

Ha pedig ő is azt érzi, amit te, akkor ezzel még meg is alapozhatsz egy jó kapcsolatot: nem hamarkodod el és képes vagy átgondolni majd megbeszélni, ha valami nyomaszt.

17l

2015. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En nem feltetlen tartom rossz otletnek a smarolast, normalisan kivitelezve. Hivd olyan helyre ahol nem lathat benneteket senki, es gyengeden csokold meg. Ha nem lok el egybol, akkor ujra, amig nem viszonozza... :)
2015. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Suliba semmiképp se, szerintem mindkettőtöknek kínos lenne. Meg különben is, mért kell rögtön a lényegre térni? Randizgassatok, beszélgessetek, aztán ha eljön a megfelelő alkalom, akkor jöhet a csók. Vagy menjetek el ösztróba pl., hív el, hogy hát nem ismersz mást, és egyedül nem akarsz menni. Ott is bármi alakulhat.

Mért nem jött össze egyébként?

2015. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy alakult köztetek valami? :)
2015. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akár rosszul is elsülhet a dolog. Én is inkább azt javaslom, hogy hívd el randira. :)
2015. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
semmikepp ne mindenki elott kapd le,foleg ha nem is tudjak rola hogy leszbi
2015. júl. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ha a lány helyében lennék,elsősorban nem az zavarna,hogy mindenki előtt smároltál le,hanem,hogy lesmároltál!Leszbikus lány vagyok) Alapvető emberi viselkedés,hogy ha valaki még nem áll hozzá elég közel,akkor nem kényszerítem semmire,mert az illető lehet még jobban megutál! Most képzeld el kérdező,odamegy hozzád egy barátod,mindegy,hogy ki. Egyszer csak fogja magát és megcsókol. Szerinted az az első reakciód,hogy viszonzod?! És a csók után mi lesz? Mind a ketten kellemetlenül éreznétek magatokat és itt véget is érne a dolog...

Jó lenne,ha továbbra is csak barátkoznál vele,kedvesen és finoman. Senkit nem lehet csak úgy letámadni,mert te úgy érzed,hogy ez kell. Ha elmondanád neki mit érzel,akkor nincs felesleges kockázat,ráadásul nem is lesz olyan kellemetlen. Sok sikert!

2015. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!