Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús lánynak szeretnék szülina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús lánynak szeretnék szülinapi ajándékot venni, de tanácstalan vagyok minek örülne igazán. Ötletek?

Figyelt kérdés
Jöhet bármi ami saját tapasztalat alapján sikert aratott, elég ütős volt /nagy örömöt okozott.. vevő vagyok bármilyen eredeti és kreatìv ötletre is.

2015. jún. 2. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedvenc rock banda poloja, video jatek, belebujos kapucnis pulcsi lejetoleg sotet szinekben, a Crazyinlove nevu online boltban van par eszmeletlenul jo gotikus meg meno noi felso :)

En is fius vagyok es ezek kozzul barmi johetne :D meg egy bordzsekisok zsebbel is :)

18/L

2015. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
barátnőmnek szív alakú tortát sütöttem, a tetejére szívecskés dr. Oetkerrel kiraktam, hogy szeretlek és hogy hány éves. nagyon örült neki és kiderült, hogy én voltam az első, aki ezt megcsinálta neki. :) vettem neki a kedvenc csokiját is. az első félévünkre annó egy egy kartonpapírra felragasztottam 6 közös képünket és színes lapokból kivágtam a szeretlek betűit és ráragasztottam azt is. :)
2015. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy fiús még nem sokat mond.


Mik a hobbijai? Ezen belül milyen stílusa van? Mit szeret olvasni, játszani, milyen sorozatot vagy filmet néz?

Ennyire uncsi, hogy nem tudod minek örülne?

2015. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kerek Dorottya válasza:
Egy fényképes ajándéktágy mindig nagy siker. Ha van róla fotód, vagy közös fotótok, tetessed föl pólóra, vagy más tárgyra. Nézz körül a Multiprintnél, van mindenféle fényképes ajándék, csak a pénztárcádtól függ, melyiket választod. www.multiprint.hu
2015. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!