Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy leszbikus vagyok es nem tudom hogy mondhatnám el a szüleimnek? Ha valaki tudna segíteni annak örülnek! Köszönöm!

2015. dec. 19. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És már szeretnél barátnőt ?
2015. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hat örülnék neki ha lenne. :) de igazából ráér meg. Egyszer úgyis találok valakit :)
2015. dec. 20. 11:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kell végleges következtetés levonni 14 évesen, - még alakulhat az orientációd, de azt nyugodtan elmondhatod anyukádnak, hogy mi van benned, mi foglalkoztat és miért. - Lehet először Ő is megijed, de adj neki időt! - Jó hogy ilyen jó a kapcsolat köztetek. :)
2015. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. dec. 22. 08:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziaa:) én 13 évesen mondtam el anyumnak, és szerintem ha így érzed, akkor lehet így van. Pl nekem 14 évesen már egy éve zajló komoly leszbikus kapcsolatom volt. Elég érett vagy, mármint nem vagy kis gyerek és rohadt idegesítő, amikor itt mindenki a korral jön.. én is pont itt irogattam még a te korodban és felcseszett:) persze fogsz változni egy csomó mindent, de most vagy fiatal most izgi az életed, tapasztalj meg mindent, persze próbálj meg vigyázni is magadra, meg minden.:3 nekem elég beteg és bonyi mesém van az elmúlt 3 évről h hogyan fogadtam el magam, a többiek, a suli, ha érdekel priviben mesélhetek ám.


Minden esetre bátorság kis felkelő^^ 16/l

2015. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) éppen ma mondtam el anyumnak. Normálisan kezelte meg minden de folyton azt mondta hogy ez csak egy ilyen kis gyerekkori hülyeség meg hogy vele is így volt majd elmúlik. Előbb-utobb csak rájön hogy nem csak átmeneti ez a dolog :)
2015. dec. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!