Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek hogyan mondjam el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZseeeZssii kérdése:

Szerintetek hogyan mondjam el édesanyámnak, hogy leszbikus vagyok? és hogyan fogadtassam el vele?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
"Rákos vagyok....nem, ne rémülj meg annyira, csak leszbikus vagyok."
2015. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Komolyan:attól függ, hogy milyen ember édesanyád. Ha olyan a személyisége, akkor elfogadja könnyen, de ha nem, akkor csak nehezen békél majd meg vele, de még a konzervativabb szülők is elszokták fogadni, ha lassan is.
2015. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hány éves vagy?
2015. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kell elmondani?
2015. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok! igazából már próbáltam elmondani, 3 éve próbálom..nem akarja elfogadni egyáltalán :(
2015. nov. 6. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Felnőtt nő vagy, mi köze anyukádnak a szexuális irányultságodhoz?

Vagy ő is mesél neked a perverzióiról, olyan a kapcsolatotok?

2015. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem nagyon lehet ezt "cifrázni" 20 évesen már semmi köze hozzá, már nem gyerekes hóbort, vagy némi bizonytalanságról van szó. Egyszer mondd meg, és azután hagyd, hogy feldolgozza, vagy ne beszéljetek róla.

Valahol az már az ő gondja, ha nem tudja feldolgozni. Emiatt ne te görcsöljél.

A te életed az a te életed, ha te feldolgoztad ezt, akkor dolgozza fel ő is.

2015. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek kéne elmondanod? Magánügyed ez.Esetleg ha tényleg jó kapcsolatban vagytok,akkor egy nyugodt alkalmat keress és mond el neki.
2015. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cirmos cirmi ***** válasza:
Ha három éve már mondtad neki, akkor tudja. Nem biztos, hogy örül neki, de ha szeret Téged, akkor előbb-utóbb elfogadja ezt a helyzetet. Ha intelligensen kezeled a másságodat senkit nem zavar.
2015. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy három évvel ezelőtt próbáltad elmondani? Én is próbáltam fából vaskarikát csinálni, de nem sikerült.


Szerintem el kell mondani nekik, joguk van tudni pl., hogy ne számítsanak unokára tőled, meg ilyenek.

Szerintem egy szuszra mondd el nekik, mert lehet, hogy a három évvel ezelőtti próbálkozás számukra nem volt egyértelmű, és zsigerből reagáltak.


Fontos, hogy legyél felkészült, türelmes és tapintatos, de egyben határozott és erős is. Ez nekik is nagy falat lesz. Ha olyan a viszonyotok, akkor fontos hangsúlyozni, hogy szereted őket, és azért mondod el ezt, hogy ne érje a későbbiekben váratlanul, ill. elfogadják a leendő párodat.

Ha valami problémájuk van, akkor kérdezz rá, hogy konkrétan mi bántja őket, hiszen ők is megértésre vágynak, éppen úgy, mint te is, és a sértődöttség, harag csak elválaszt.

Szóval lehet pl. szégyen, zavar... Ezeket mind jó, ha megfogalmazzák, mert az érzelmek eredetének tudatosítása nagy lépés a hozzáállás változtatásában.

2015. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!