Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a jó a butch és egyéb fiús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a butch és egyéb fiús nőkben?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból, hanem kiváncsiságból kérdezem. Én lányos ("femme") vagyok és a még lányosabb ("lipstick") lányok tetszenek. Szóval kicsit nehéz elképzelnem, épp ezért érdekel :)

2015. nov. 3. 01:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
17%
Igen, drágám, divatleszbi vagy, és amit neked olyan nehéz elképzelni, azok az igazi leszbik.
2015. nov. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat...:D

Most akkor ha lehet akkor komolyan!

2015. nov. 3. 02:35
 3/31 anonim válasza:
79%
Ohm kedves 2. válaszoló... Szerinted minden leszbikus lánynak vagy nőnek férfiasan kéne kinéznie? Én csak sajnálni tudom az ilyen gondolkodást, hiszen nekem nőies nőként a szintén hasonló öltözködésű és beállítottságú lányok tetszenek. Ha egy olyan lánnyal kéne lennem, aki úgy viselkedik mint egy pasi, akkor már miért ne egy pasival legyek együtt... Szerintem mindenkinek saját joga, hogy milyen nemű, vagy külsejű embereket kedveljen. Téged sem szól le senki, sőt a kérdező ki is emelte, hogy nem bántásnak szánja, akkor te miért így viszonyulsz hozzá? Gyerekes... :)
2015. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az elegáns ún. dandy stílusú butch csajok jönnek be.


Egy ing, egy zakó egy nadrág ha jól meg van szabva (ugyebár itt ez a lényeg), akkor elképesztően esztétikus tud lenni.

Különösen ha tudja is hordani, van hozzá egy tartása is, tudja hogy tűrje föl, hogy kombinálja a színeket.


A frissen vágott hajnak is van egy bája, amikor tudod, hogy nem azért rövid neki mert akkor nem kell vele semmit csinálni, hanem mert ez a koncepció, és eljár fodrászhoz rendszeresen.


Ezen kívül ott van az, hogy ő bevállalja hogy látszik rajta. Ki ne szeretne olyan nőt, akivel nem kell bujkálni, aki meg meri fogni a kezét az utcán, aki nem attól remeg egész randi alatt, hogy jajj, nehogy kiderüljön.


Itt mindenki úgy csinál mintha egy femme vagy egy lipstick leszbikus nem lehetne slampos, pedig minden második lánynak szét van töredezve a "hosszú nőies" haja, méretben nem illik rá a cipője, nem tud sminkelni és nem is érdekli a dolog.

2015. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Utolsó!


Azok a femme-ok és lipstickek ,akikről Te beszélsz, azok csak "wannabe" femme-ok és lipstickek. Egy nőies leszbikus nő attól nőies, ha tényleg nagyon ápolt, szép és csinos, jó alakja van, és tud sminkelni is, de nem csinál magából műnőt, és a személyisége is nagyon nőies, de nem hisztis.Legalábbis az én definícióm szerint.

És természetesen egy fiús leszbikus is lehet igényes és csinos, de nekem a fiús lányok nem vonzók, még a Shane-típus sem. És a helyzet az, hogy a butchok nagy része hazánkban kb. ugyanúgy néz ki: felnyírt, felzselézett, tüsis haj, fültágító, szemöldök- és egyéb arcon található piercing, kitágult póló,cipzáros melegítő felső, ülepes gatya, vagy favágós cuccok (flanel ing, trapéz nadrág, bakancs), converse sportcipő, férfias tetoválások. Szóval elég tramplis a legtöbb, és még keménykedők, machóskodók is, ami egy nőtől irritáló.


Tehát, én már eljutottam oda, hogy ha rám hajtana egy butch leszbikus, és egy nagyon vonzó férfi(aki személyiségre is vonzó), akkor inkább a férfit választanám. De ha egy nagyon vonzó, szép, nőies nő hajtana rám és még egy nagyon vonzó férfi is próbálkozna, akkor a pasit ejteném, és a nőt választanám.

Más kérdés, hogy eddig még ilyen helyzet nem állt elő, és nem hiszem ,hogy valaha fog... (Én is nagyon nőies vagyok, és a hozzám hasonló,nagyon nőies, korombeli(min. 24 éves), vagy idősebb nők vonzanak.)


28/nő/biszex

2015. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
mik ezek a hülye elnevezések??? mindenkinek más az ízlése, valakinek a 2 méteres hústornyok jönnek be, a másiknak meg az 50 kilós nyüzüge páwák. nem értem, de elfogadom.
2015. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

"Azok akik fiús kinézetű lánnyal vannak, ennyi erővel fiúkkal is lehetnének" meg hasonló kijelentésektől szakadok:DDD


Emberkék, ne legyetek buták.

Az aki fiús, de tisztában van azzal hogy nő, és nőnek is tartja magát, nem akarja megtagadni a nemét, ennek ellenére fiúsan öltözködik, AZ NŐ.

És nem, nagyon nem mindegy, hogy valaki fiús nővel van, vagy férfival: )))


Mit lehet szeretni egy butch-ban?

Hát... mit lehet szeretni egy akármilyen más típusú emberben?

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem úgy megyek az utcán hogy:

-ő nem 165 cm magas, barna hajú, kék szemű, ezért ő tabu..

-ő meg nem elég lányos

-vele meg az a baj, hogy szőke...


Szerintem baromira nem így megy a társkeresés:D

Akinél igen, azzal gond lehet.

Szerintem egy ember ránézésre is meg tud fogni (attól eltekintve hogy az eddig elkönyvelt "ideálodnak" totál ellentmondó a külseje)

Én is így jártam amikor 15 éves koromig azt hittem hetero vagyok és az izmos fiúkat igenis vonzónak tartottam (bár sose bírtam velük kapcsolatot létesíteni, csak esztétikus látványnak tartottam őket),

erre tessék, jött egy igazán szép, nőies lány és én teljesen belehabarodtam..

Ő utána már rájöttem miért nem kellettek a fiúk.. nem a külsejük miatt, hanem egyszerűen amit árasztottak magukból (nem a tesztoszteron szagra gondolok:DD), hanem inkább az a tény, hogy ők férfiak és kész.. (pl hogy fütyijük van, amit én nagyon nem szeretnék magamban tudni)

Nos, igen.


Hjaj, hiába is tépem a szám, amíg valaki nem érzi azt a szörnyű, de egyben különleges érzelmi fejlődést, amikor átesik azon a "de én nekem ez nem kell...de mégis.. " dolgon (bár a rádöbbenés hogy valaki a másik nemet szereti eleve ilyennel jár:D), addig nem is értheti, hogy egyes emberekben mit lehet szeretni.


Szép napot.

(egy sokat látott 20 éves)

2015. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

hogy valaki NEM a másik nemet szereti*


elírtam

2015. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%

Hát, nem tudom. Nekem a fiús leszbikusok azért nem vonzók, mert valójában feministák, ami szerintem visszataszító egy nőben. Én is egy anti-feminista biszex nő vagyok, és szerintem beteges ,ha egy nő pasinak néz ki, szándékosan, nő létére, főleg, ha egyébként szép lenne nőiesen. Miért csinál valaki magából pasit nunival? És le is írtam ,az előző hozzászólásomban , hogy néznek ki és hogy viselkednek a a fiús leszbik Mo-n. Lehet a keménykedés és machóskodás csak felszín ,és belül egy érzékeny nő , de attól még taszít a teste ,és a viselkedése. Félreértés ne essék, a hisztis plázamacskáktól is rosszul vagyok.

És egy nőnek nem a lelkével, hanem a testével szexelsz, így ha belsőre vonzó számomra valaki, és van egyfajta lelki-szellemi összhang is, akkor sem jövök vele össze, ha külsőre taszít. De nem csak fiús, hanem kövér , vagy arcra nem szép nővel sem jönnék össze .És, hát ,plázacicákkal sem.

Lehet lepontozni, de akkor is így gondolom!

2015. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Én nekem a lelkük tetszik, mert olyan lazák :D

De külsőre a nőiesek :D


Miért nincs olyan nő akiben mindkettő megvan? :(

2015. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!