Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a jó a butch és egyéb fiús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a butch és egyéb fiús nőkben?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból, hanem kiváncsiságból kérdezem. Én lányos ("femme") vagyok és a még lányosabb ("lipstick") lányok tetszenek. Szóval kicsit nehéz elképzelnem, épp ezért érdekel :)

2015. nov. 3. 01:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

12. vagyok.

Kérdező, őszintén szólva nincs meghatározott hely, hogy hol keress. Konkrétan én egyszerű hetero bulikban is találkoztam teljesen nőies, szexi leszbikussal, aki pl. nem szívesen jár ki leszbi buliba, mert folyton kikezdenek vele. Ezen kívül van egy barátnőm, aki fogorvos és az egyik páciense lett a barátnője, aki szinten teljesen nőies. :) Egyébként a modellek között is rengeteg a leszbikus. ;)

2015. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Értem :) Csak én sose merek kezdeményezni, pedig próbálkozom :D :(
2015. nov. 4. 15:22
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, kifejezetten nőies, leszbikus nő vagyok. Eddig nekem is csak a hozzám hasonló nők tetszettek, semmi vonzót nem találtam a felnyírt hajú, fiús leszbikusokban. Amíg nem találkoztam egy olyan nővel, akinek felnyírt haja, laza stílusa, tetoválásai, és nagyon különleges személyisége van. Szóval elég érdekes, mert annyira megfogott benne valami, hogy szerintem egy nőhöz sem vonzódtam még ennyire. :)
2015. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
és belül nőies? szereti ha nőként bánsz vele?
2015. nov. 4. 23:07
 25/31 anonim ***** válasza:
89%

Sziasztok..láttam kicsit elharapóztak az indulatok...minden esetre a kérdésre válaszolva:

Engem nem érdekel,ha egy nő lányosan,fiúsan öltözködik vagy viselkedik. Ha ránézek vagy megismerem és megvan benne az a kis plusz ami különlegesé teszi,akkor függetlenül attól hogy lipstick vagy butch én imádni fogom!


(Vitához térve pedig remélem a kis biszex Istenhívő szája végre be lesz fogva...ha más nem akkor pár undorító f@sszal! Úgy is az kell neki...)

2015. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

Jó hülye is vagy 9es.

Annyira nem érted meg a többi embert.

Én itt rengeteg fèle emberrel beszélgettem, és nagyon érdekesnek találtam hogy mindenki milyen más ^^

2015. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én nőies vagyok és általában ink a nőies nők jönnek be de mindenkinek szíve joga megválasztani kivel van ^^ én azt gondolom mint leszbikus h legalább mi ne itélkezzunk nem a mi dolgunk sem másé más felett pálcát törni :3
2015. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy még valaki biszex, még nem biztos, hogy szeret szopni.
2015. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
82%

Én a Shane-fajta csajokhoz vonzódom igazán, teljesen nőies leszbiként :)

Szóval kb. vállig érő haj, laza cuccok, ingek, tornacsuka, ilyesmik egész nyugodtan jöhetnek :D De ha valaki fiús attól még nem kell férfinek kinéznie, és főleg nem úgy viselkednie :)

Szerintem röhejes mikor 40 kilós lányok macsót játszanak és úgy járkálnak mintha két hordót cipelnének a hónuk alatt, keménykednek, de ők is megtalálják a hozzájuk illőt. Mindenki járjon azzal akivel akar és kész :D


21/L/L

2015. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én nem mondom magam se nem femmének, se nem lipsticknek.

A hagyományos értelembe vett butchok taszítanak, de azokat se kedvelem, akik annyira, vagy jobban lányosak, mint én. A kettő közöttit szeretem. Rövid/félhosszú haj haj (azaz fül és váll közötti), szolíd vagy semmilyen smink, lazább ruhák. (Esetleg croptop, hip-hoposabb, streetes fazon)

2015. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!