Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a jó a butch és egyéb fiús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a butch és egyéb fiús nőkben?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból, hanem kiváncsiságból kérdezem. Én lányos ("femme") vagyok és a még lányosabb ("lipstick") lányok tetszenek. Szóval kicsit nehéz elképzelnem, épp ezért érdekel :)

2015. nov. 3. 01:17
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ezen az oldalon először kaptam értelmes válaazokat (kivéve az első hozzàszóló bunkóságát)

:)

2015. nov. 3. 15:18
 12/31 anonim ***** válasza:
Nahát kérdező, ezt a kérdést én is mindig felteszem magamnak, mert én sem értem. :D Lipstick leszbikus vagyok és kizárólag a Lipstick lányok is vonzanak. Egyáltalán nem érzek semmiféle vonzalmat a csak picit is fiús lányok iránt. Mindig is a létező legszebb nők vettek körül és nem ok nélkül. Ők sem buktak a fiús nőkre.
2015. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Irigyellek, azért a legszebb nők akik engem körül vesznek, sajnos heterók... a "legszebb" barátnőm is csak biszex volt és végül megcsalt egy pasival... ennyit erről :D

De adhatnál tippet hol keressek igazi leszbikus lipstick-eket :D

2015. nov. 3. 19:06
 14/31 anonim ***** válasza:

Sokkal visszataszítóbb, amikor valaki fiúsan viselkedik, mozog, de próbál nőiesen öltözködni, ahelyett, hogy lazábbra venné a figurát.

Nekem az mindegy, hogy fiús vagy lányos, de legyen összhangban a belsővel, legyen meg a saját stílusa és akkor nem gáz. :) Egyébként akiben semmi nőies nincs számomra sem vonzó. Nekem is vannak néha tök lányos dolgaim, de főként fiúsabb vagyok.

2015. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%

9es, kevered te itt a szezont a fazonnal, a transzszexualitást a genderrel, a meg az internalizált mizogíniát a feminizmussal.


Szvsz azt, hogy mi az ami NEM tetszik, az egy dolog, hogy nem kérdezték, az meg a másik, hogy a társadalom amúgy is letolja a torkodon.

2015. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

"mik ezek a hülye elnevezések???

mindenkinek más az ízlése, valakinek

a 2 méteres hústornyok jönnek be, a

másiknak meg az 50 kilós nyüzüge

páwák. nem értem, de elfogadom."


Ez tetszett!! Nagyon nevetek mikor ujjabbnál ujjabb elnevezesekkel jonnek elo, mindjart kitalalo mar valami sz@rt en is


Am a kerdesre valaszolva: Szamomra semmi ki, nem allom mikor egy csaj ugy nez ki mint egy pasi meg nyakkendo stb ha veletlen csajkent merem kezelni akkor meg kb megsertodik. En a nőket szeretem

2015. nov. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

9-es vagyok. Ha már itt tartunk, én ezt a transzexualitást sem értem, hogy valaki "rossz testbe születik." Ilyen nem létezik, mert Isten tudatosan teremt valakit férfinek vagy nőnek, tehát nem téved a nemünk megválasztásánál. És ezek az "új nemek", amiket kitaláltak, hogy "genderfluid" ,meg "agender " , "bigender" meg egyéb ilyen marhaságok, nos , a kitalálóját derékszögbe vágnám fejbe!Nem tudom, minek kell összezavarni, főleg a legfiatalabb generációt?!Tudom, hogy ezek az újabb ,divatos lelki defektek Amerikából, de elég szomorú, hogy a világ ilyeneket vesz át tőlük...

Mint mondtam KÉT NEM LÉTEZIK: férfi ÉS nő.

Ha valaki nem tudja eldönteni, milyen nemű, nézzen bele a bugyijába, és ott a válasz! Tehát, a gyengébbek kedvéért: Nunid van? Nő vagy! Viselkedj és néz ki nőként! Péniszed van? Férfi vagy! Viselkedj és néz ki , úgy mint egy férfi!

END of mese.

2015. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

9-es meg mit tudom én még hanyas vagy..


De a rohadt nagy istenhited mellett biszex vagy:DDD

Aki ennyire hisz a Bilbiában meg a jóistenkében és meg tudja mondani, hogy nem hibázott a teremtésben, akkor te mégis, hogy lehetsz biszexuális?

Isten nem tűri az ilyesfajta "defektet" se.

Téged is ugyanúgy meglincselnének egy keresztény közösségben ÚGYHOGY NINCS JOGOD ÍTÉLKEZNI MÁSOK FELETT, AKIK NEM A TE VILÁGKÉPEDNEK MEGFELELŐEK!!!!


Egyfolytában azt írod hogy "nem érted" ezt, meg azt..

De azért jártatod kis szádat, holott beszélő viszonyban se vagy az értelemmel : )

Egy biszexuális nő, hogy lehet ilyen fogyatékos.

Ebből is látszik, hogy egy ember semmivel sem elfogadóbb, csak mert ő is más.

Gratulálok:)


Véleményed lehet, de azért jobb lenne ha lehúznád magad a WC-n.

2015. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát, 18-as , mintha te annyira okos lennél... Ha én húzzam le magam a wc-n ,akkor te is, kispajtás!
2015. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok a kispajtásod:)
2015. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!