Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges, hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Voltam már szerelmes nem egy srácba...sőt a szüzességem is egy fiúval veszítettem el. Viszont orgazmusképtelen vagyok. Több fiúval voltam, de semmi. Még csak közel sem jártunk.... régebb óta "kívánom"viszont a lányokat.

Nem amerikában vagyunk...az emberek itt inkább elítélnek.

Remélem hogy puszta kíváncsiság ami bennem alakul...

18/L



2015. szept. 3. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekemem tetszik. En ilyen nőt keresek, szimpatikusnak tűnsz :) ha gondolod irj

25 f helyes rendes szenvedelyes

2015. szept. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy leszbikus vagy, csak még nem találtad meg a megfelelő férfit, aki elég figyelmes az ágyban. Ha fiúkkal is voltál, inkább biszexuális lehetsz.
2015. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esély mindenre van, de inkább biszex vagy. Gondolom azért voltál pasikkal, mert vonzódtál hozzájuk. Egyébként meg nyugodtan legyél csajokkal is, ha ki akarod próbálni. Mások véleménye meg marhára nem számít, ez a te életed.


Viszont az egy lényeges információ, hogy magadnak okoztál-e már orgazmust, vagy sem. Mert ha nem, akkor először azt kellene lassan elérni. ;)

26/F

2015. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján biromantikus valszeg vagy, esetleg heteroromantikus és leszbikus? Na az kellemetlen ha az embernek nem ál össze az irányultsága, érzelmileg az egyikhez, testileg a másikhoz...


Az orgazmus meg valszeg attól nincs hogy béna a partnered. Ha meg nem sértelek, maszturbálni szoktál? Úgy megy? Lehet hogy azt kéne, hogy kitanuld mit és hogy szeretsz.

2015. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!