Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex vagyok? (tobbi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mostanaban egyre tobbet erzek egy osztalytarsnom irant. Allandoan a segget es a melleit bamulom... Orakon tobbszor is fantazialtam arrol, hogy 'olyan' csinalunk egymassal. Egyebkent eddig csak sracokrol fantazialtam, szoval lehet, hogy ez csak valami fellangolas? Szuz vagyok meg egyebkent.

18/l



2015. szept. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ennyi még bőven belefér az egészséges kiváncsiság körébe hetero kereteken belül ^^
2015. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi vagy még :)
2015. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tartósan izgat és tényleg meg is tennéd, akkor lehet. Ha te sem tudod, biztos csak akkor lesz ha kipróbáltad és tetszik, vagy érzelmi síkon is történik valami.
2015. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozdulj rá
2015. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első kettővel egyetértve, ez még inkább csak kiváncsiság.

Véleményem szerint igazábol akkor fog végérvényesen eldölni, hogy biszex vagy e, ha kiprobáltad, elkezdted a szexuális életet.

2015. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom mindenkinek. Meglatjuk mi lesz...:)
2015. szept. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!