Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudom, ha leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha leszbikus vagyok és nem csak biszex?

Figyelt kérdés

Van barátom, biszexnek tartom magam, de nagyon bizonytalan vagyok.

Elsősorban leszbikusok válaszára lennék kíváncsi, jól esne, ha írnátok! :)

18/L


2015. aug. 28. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha vonzódsz a férfi nemhez is akkor bi ha abszolút nem és undorodsz is egy férfi testi közeledésétől akkor leszbi
2015. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi az, ami elbizonytalanít?
2015. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első! az csak fél igazság,amit mondasz!


Én leszbikusként nem undorodom egy férfi testi közelségétől,viszont abszolúte hidegen hagy!


Kérdező!A választ már te is tudod.ha a barátod testileg s lelkileg is vonz,és emellett a lányokhoz is vonzódsz,akkor biszex,ha nem vagy benne biztos,hogy a párod vonz,még akkor sem biztos a leszbikusság,ha más férfihoz tudsz vonzódni.én nem tudok egyhez se,tehát én így jártam! :D


20/L/L

2015. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A biszexuális ember két nemhez vonzódik.



Aztán lehet valaki pánszexuális, aki igazán nem nemek alapján érez vonzalmat, abszolúte nem zavarja ha a dolgok keverednek, nem egyértelműek.


leszbikus akkor vagy, ha nem izgulsz fel egy férfi testére, csak egy nőére.

2015. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!