Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok (?! ) tobbi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok (?! ) tobbi lent

Figyelt kérdés
15 es fel eves lany vagyok volt mar baratom az nagyon jo idoszak volt de mar smarolt lannyal....ha egy fiu udvarol azt utalom ha meg helyes akkor meg el el megy.. nem szeretem ha egy fiu megbamul es ha kozos tulajdonsagom van egy olyan fiuval aki nem szimpi az mar nem jon be..nem mintha lezbi lennek de mindket nemhez vonzodok en ugy erzem...mert arra is vagyom h legyen pasim meg szeretem a fiukat de ha lannyal lennek az sem lenne rossz...szerintetek?
2014. júl. 24. 02:48
 1/3 A kérdező kommentje:
*lannyal smaroltam
2014. júl. 24. 02:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg magadtól nem vagy képes meghatározni az orientációdat, addig az a legvalószínűbb, hogy nem forrott ki teljesen. Nem mindegy, mi vagy? Élvezd, aztán majd eldől idővel.
2014. júl. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig is gyakorold a helyesírást!
2014. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!