Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/Biszex lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/Biszex lányok! Mennyire jönnek be nektek a kis mellű lányok?

Figyelt kérdés
Mindenkitol azt hallom h a nagy mell tetszik nekik és... :/ hát sajnos nekem egyáltalán nem nagy ,kíváncsi lennék h a nagy többségnek a nagy tetszik e (kort is légyszi)

2015. aug. 15. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Hogy őszinte legyek,a mellméret számomra mindegy,de akármilyen is a mellméret,mindegyikben van valami előny és hátrány is (szerintem). A nagyobb mellűeket néha a melleik miatt nézik csak meg,ugyanakkor a kismellűeket lehet,hogy nem nagyon nézik meg. Számomra:

Nagy mell: Biztosra veszem,hogy szívesen beletemetném az arcom, és az is igaz,hogy az adott nőt érettebbnek mutatja. Hátránya,hogy néha elég kényelmetlen a mindennapokban (tapasztalat).


Kis mell: A kisebb mellű lányok általában valamivel ellensúlyozzák az ilyen "hiányosságukat". (Pl.: jobb smink,szebb arc,jobb alkat stb.) Szerintem a kismellű lányok ha nem is tűnnek érettebbnek,annál aranyosabbnak és ártatlanabbnak.


Így átgondolva mindennek van jó és rossz oldala is! Kedves Kérdező,sok sikert mindenhez és ne feledd! Ugyan annyit érsz,mint bármelyik nagy mellű nő! ;-)

2015. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon. Egészen kicsitől a közepesig.

Nekem a nagy kifejezetten nem tetszik.

2015. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint tetszenek a kis mellek. Valamiért magamat vagy kis mellű, vagy nagyon nagy mellű lánnyal tudnám csak elképzelni. (Az enyém olyan átlagos, pont kézbe férő)
2015. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én annyira nem szexualizálom a melleket, a lábak, a kéz és az ujjak, a fenék nekem sokkal fontosabb. Persze szép meg jó egy mell, de kb. úgy mint mondjuk egy karcsú nyak vagy egy szép arc. Lehet erotikus, és lehet esztétikus is, szituációtól függően.


Nekem nagy mellem van, valószínűleg ezért nincs akkora varázsa. tetszik a kicsi is, a nagy is.


25/L

2015. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem abszolút nem jönnek be a nagy mellű lányok.Az első válaszoló nagyon jól megfogalmazta.A kis mellű lányoknál ez valahogy másképp jelenik meg szép arc,test és ez engem jobban megfog

.18/L/L

2015. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nos bár még nem vagyok abban a korban, de biszex vagyok, szóval válaszolok. :D A méret nekem nem lényeg, csak legyen olyan amit jó fogni. (szív vizsgálaton oda kellett tennem a kezem és bár még elég kicsik, tetszett hogy milyen puha :3)

13/L

2015. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

...nincs igaza az elsőnek

vannak igénytelen és igényes kis és nagy mellű lányok

Nekem pl nagynak mondható a mellem, előnyös a sminkem, az alakom formás, szép arcom van mások szerint, és őszintén szólva imádom a pici melleket, szerintem gyönyörű. :)))

2015. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A koromat lehagytam: 20l
2015. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Hibás megközelítés.. A legfontosabb, hogy feszes legyen és ne lógjon! Nekem elég ha van egy jól megfogható kisebb dombocska, ami előre áll, de még nem akkora, hogy lógjon. EZ a kedvenc. Nagyobb mellből általában a szilikon a jó.
2015. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a kis mell tetszik. 15/L/L
2015. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!