Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Nektek inkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Nektek inkább a nagy-, vagy a kismellű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek.

2012. aug. 6. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
NAGY.
2012. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
közepes :) olyan 80as :D
2012. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagy. Persze nem kizáró ok a kicsi, ha a lányzó amúgy kedves, helyes, értelmes. De elméletben nagycickó-párti vagyok. :)
2012. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem közepes melleim vannak, és elég ha a másiknak is az van... de lehet akár nagy is :P ellenben ha nincs mit fogni azt nem szeretem. 20/L
2012. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem tök mindegy, ha szeretem az illetőt, akkor felesleges ilyeneken gondolkoznom...
2012. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
imádom a hatalmas melleket!imádom ahogy a számhoz érnek
2012. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én az aranyközéputat választom =D Nem szeretem ha teljesen lapos, de a dinnyéket se. Az a jó ha van mit fogni és formás.


Természetesen csak akkor ha nem számít most az illető személyisége, csak a kérdésre válaszolva...

2012. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel nekem kicsi, vagy inkább közepes cicim van, inkább a nagy, de ha pici, de igazából mindegy, nem lényeg. :)
2012. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább a kicsi és a közepes. nem a méret fontos, inkább az, hogy kerek legyen és feszes. az esetek többségében a természetesen nagy cici lóg, mivel engedelmeskedik a gravitációnak, ebből kifolyólag már nem kerek. ja a másik pedig a mellbimbó, gondolom ti is tudjátok, milyen a "párizsi", ami szerintem nagyon csúnya, a kis mellnél ilyesmi nagyon ritkán fordul elő. összességében én azért szavazok a kis/közepes mellméretre, mert az még szépen a helyén van, feszes és kerek. minél nagyobbak a cicik, annál nagyobb az esély, hogy a melltartó levételét követően csalódást fognak okozni. nem kell lepontozni, ez csak az én személyes kérdésem, nem szándékoztam ezzel megbántani senkit.
2013. jan. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem...teljesen mind1 :D
2013. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!