Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan volt középiskolai...

Vannak olyan volt középiskolai társaitok, akikről később derült ki, hogy melegek/leszbikusok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy barátnőm (most nevezzük Évának)vallotta be hogy ő leszbikus.Már előtte is gyanították az évfolyamtársaink mert Éva az egyik lánynak elmondta hogy tetszik neki,a csaj pedig természetes szét kürtölte mindenkinek hogy milyen gusztustalan.Mai napig ha Éva nevét valaki felhozza mindenkinek a 'leszbikus' jelző ugrik be.Szegényt sajnálom mert nem helyes elítélni senkit a szexuális orientációja miatt.
2011. dec. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nekem van 2 meleg osztálytársam is, bár ők nem vallották be de egyértelmű.Nem zavar amíg nem kezd ki velem :D

17F

2011. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két barátnőm vallotta be,hogy biszexek,de mivel én leszbikus vagyok(nem mondtam el senkinek a suliba),nem zavart :)
2011. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyik legjobb barátnőm leszbikus volt (legyen Zsuzsa), amiről nem tudtam egészen addig, amíg egy másik ismerősöm fel nem világosított. Amikor Zsuzsa tudomást szerzett arról, hogy a másik lány elárulta nekem a titkát, örökre felszívódott, soha többé nem láttuk őt. Elvileg átiratkozott egy másik suliba, de ezt sem biztos.
2011. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!