Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek selejt vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek selejt vagyok?

Figyelt kérdés
Néha nap úgy érzem,hogy én csak egy selejtes lány vagyok. Nem vonzódom a fiúkhoz,semennyire sem. Egyre jobban azt hiszem,hogy ezzel a mai társadalomnak csak egy számkivetett tagja vagyok,nem fogad be senki. Mikor ránézek a boldog párokra eszembe jut,hogy én leszek valaha ilyen boldog? És valahogy mindig ott lyukadok ki,hogy nem... Most is azt érzem,hogy semmi értelme a világon lennem. Minek? Hogy bántsanak? Valahogy egyszerűen olyan nehéz belegondolni,hogy nekem nem lesz házastársam,gyermekem,de még a családom is utálni fog. Ráadásul nem is beszélve arról a sok emberről akik még meg sem ismertek,de már utálnak...Tényleg ennyire selejt lennék...

2015. szept. 2. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
igen, bár engem legkevésbé sem érdekel a sorsod. szerintem add fel.
2015. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
selejtek nem kellenek a világomba :)
2015. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ugyaaan.. Nem vagy te az :)

Élj, és ne foglalkozz azzal hogy más emberek miket gondolnak rólad..

2015. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem érdekelnek a srácok még lehetsz boldog!

Ha a lányokat szereted akkor egy lánnyal,és gyereked is lehet,családod is!

Miért lennél emiatt selejtes?

Ha megtalálod,hogy fordíthatod a javadra ezt a helyzetet,amiben vagy,többet elérhetsz,mint amennyit most kinézel magadból!!!

Esküszöm neked!!! :)


>21/LL<

2015. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Dehogy vagy selejt. Ugyanúgy lehetsz értékes tagja a társadalomnak, mint bárki más. Ez független a szexuális hovatartozásodtól. Ezt legbelül Te is tudod, csak valamiért - úgy érzem én legalábbis -, hogy hirtelen valami bűntudat bukkant fel benned, aminek az apropója az, hogy tudod, hogy nem fogsz megfelelni a társadalom bizonyos elvárásainak (kapcsolat, házasság és családalapítás egy férfivel stb.). De ezt felejtsd el. Én például nem az alapján ítélek meg valakit, hogy milyen a szexuális beállítottsága, hanem az alapján, hogy milyen a személyisége stb. És ezzel nagyon sokan így vannak. Úgyhogy ne aggódj. :)

2015. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlo helyzetbe vagyoksőt xdd rosszabba, fiúk nem érdekelnek,anya orvoshoz akar vinni ,barátok előtt titkolom h ne gyűlöljenek,és van egy csaj akivel kavarok de egyszerűen nem vagyok képes érezni iránta és emiatt nem járok vele meg le sem fekszek vele
2015. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de az önértékelési problémákra keress valamit mert ez nagyon gáz szerintem....saját magad utálod ezáltal azt gondolod hogy utálnak. Előbb magad szeresd meg. Állj a tükör elé.
2015. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy selejt és egyszer te is boldog lehet. Annyiban más a helyzeted, hogy lány vagy és neked ugyan úgy lehet gyereked bár igaz, hogy nem természetes módon de ez már nem lényeges. Fogadd el magad annak amilyen vagy mert ha gyűlölöd magad ezért annak nem lesz jó vége. Nézd a jó oldalát a pasik többsége biztos nem fog gyűlölni mert gerjednek a leszbikusokra.


18/F/Passzív

2015. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem vagy az. Cuki vagy. Megölelhetlek?
2015. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!