Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki nem alkoholizál, nem dohányzik? (folyt. )

Figyelt kérdés

Aki nem kva, nem adja könnyen magát, van önbecsülése, önbizalma, okos, művelt, sok témához tud hozzászolni, aki leszbikus vagy biszex, akinek van humora, de komoly is tud lenni, akinek vannak céljai, aki tud szeretni, aki nem ver át, aki szép is emellett, aki hűséges, lojális, lehet rá számítani...fuh. Sorolhatnám még, de kezdem azt hinni, hogy az ilyen lányok valahogy vagy elvesztek vagy más bolygón vannak..

Egy lány, biszex, 18.



2015. aug. 18. 14:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én ugyan pasi vagyok, de egyáltalán nem érzem úgy, hogy ez az elvárások tengere lenne: a kérdező nagyjából a számomra elvárt "minimumot" írta le (a szexuális orientációt kivéve).

Kedves kérdező, annyit tudok mondani biztatásként, hogy a hetero lányok között szerencsére vannak ilyenek!

2015. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Minden igaz rám, amit leírtál, annyi, hogy időnként dohányzom és leiszok akárkit az asztal alá. :D Illetve szeretek bulizni, de ezért még nem gondolom, hogy bármi gond lenne velem. Eddig egy nőnek sem volt ezzel problémája. ;) 23/L/L
2015. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de van barátnője. ;)

19/L/L

2015. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Szerintem sem nagy elvárások ezek, emellet én nem azt mondtam, hogy néha nem lehet elfogyasztani egy italt.

Igen, ha van is ilyen, akkor van barátnője, vagy túl messze lakik tőlem, vagy kitudja :D

2015. aug. 19. 14:07
 15/25 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ma már ilyen lányt találni az tény, nekem is hasonlók voltak sokáig az elvárásaim, meghát persze a külsô is sokat számít azért:D

Van párom, de ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk, arra mindig vevô vagyok.

17/L

2015. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Na és te kérdező, te ilyen tökéletes vagy? :)
2015. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetek, annak ellenére hogy van barátnőm. :)

19/L/L

2015. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltam azok távol állnak a tökéletességtől. Egyébként igen, a fentebb írtak jellemeznek engem.
2015. aug. 21. 02:55
 19/25 anonim válasza:
majdnem mindegyik igaz rám, kivéve az,hogy szép :D 16 éves vagyok és biszex. ha gondolod írj :)
2015. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Külsőre van akinek tetszem, van akinek nem, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, de amúgy beszélgethetnénk. Bár én szeretek borozgatni.

18l

2015. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!