Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen fehérnemű jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fehérnemű jön be a csajotokon? (kérdéssor, bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

1. Fiús vagy lányosabb fehérnemű? Milyen stílusú lányon?


2. Milyen színek tetszenek a lányokon? Milyen bőrszín/hajszín/szemszín mellé milyen jön be?


3. Mi a kedvenc alapanyag? Milyen stílus tetszik? (Csipke, szatén, áttetsző, pamut, nyomott mintás, strasszos, latex, bőr, selyem, masnis, állatfigurás, virágos, szívecskés, kővel díszített?)


4. Fontos, hogy a melltartó és a bugyi egy szett legyen?


5. Észreveszed ha a párodon a fehérnemű méret nem egészen stimmel? (pl. bevág, kibuggyan vagy lötyög) Ez mennyire zavar téged?


6. Tanga, féltanga, francia, brazil, magas derekú, csípő, hagyományos?


7. melyik jön be leginkább, combfix, harisnyatartó vagy harisnyanadrág?


8. Body, míder, fűző bejön?


9. Gáz a hasleszorítós bugyi, a push up melltartó, a kipárnázott bugyi? Hogy éreznéd magad a barátnődön ilyet látnál?


10. Ki tudod kapcsolni egy másik nő melltartóját? (A sajátját mindenki, de a másét kicsit nehezebb) Téptél már le fehérneműt nőről? Vetkőzött már valaki olyan stripteaseesen neked?



2015. aug. 15. 00:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindketto de inkabb lanyos. Es noies lanyon

2. Bőrszín: normal, hajszín: legjobban a fekete, szemszín: keket meg a zoldet imadom

3. Tok mindegy az anyag

4. Jobban nez ki ha egyforma

5. Valoszinu eszreveszi mindenki, de akikkel osszejovok ertelmes emberek, nem vesznek fel logo bugyit meg stb..

6. Tanga/francia

7. Nem vagyok harisnya manias de inkabb a harisnyatarto

8. Nem

9. Mindenki azt vesz fel ami jol esik neki, de attol meg eleg gaz. A baratnom nem hord ilyen sz@arsagokat

10. Ki. Nem.. Igen, imadooom!

2015. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1-8 : szerintem mind1. Számomra az a lényeg hogy nem csak a lány de a fehérnemű a ruha is ápolt legyen. Mindenkinek más áll jól más kényelmes neki. Nem ettől lesz több a szemembe ha tangát hord combfixel. :)

10. Igen ki tudom kapcsolni , nem nem vetkőzött senki még csak én másnak.

2015. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. mindkettő tetszik, attól függ hogy milyen a lány

2. a mustársárgát nem szeretem így azt kivéve jöhetnek színek

3. latex és bőr semmiképp. francia bugyin jól tud kinézni a csipke, szatén, kővel díszítettet is láttam már szépet. kis masni is aranyos.

4. ez teljesen lényegtelen nekem

5. észrevenném... ha lötyög az sokkal jobban zavarna mintha bevág. utóbbi még tud szexi is lenni, ha picit kibuggyannak a cicik (persze hálószobába és nem utcán)

6. női boxer! azok nagyon tetszenek nekem:) a nagyon vékony pántú tangáktól kiver a víz ahogy a magas derekú fehérneműktől is, az ilyen nyakig felhúzott tanga a legrosszabb:D csípőfazonú legyen mindenképp.

7. mind3 jó, csak ne testszínű legyen hanem fekete. 15-20 denes fekete harisnya a legjobb szerintem, vagy neccharisnya

8. fűzőkből vannak nagyon szépek

9. szerintem nem gáz

10. ki persze, nem nehéz:) én nem, rólam harisnyát téptek már le. igen vetkőzött.

2015. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt hittem lesz olyan válasz hogy: "amelyik lekerül"


A leszbiknek egyszerűen nincs ízlésük. Kehh...

2015. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nőies lányon ( lehetőleg világos bőr, fekete/ szőke haj zöld/kék szem) nőies fehérnemű tanga vagy francia passzoló melltartoval.

Csipke és szaten a két kedvenc anyagom, a fűzőkért pedig egyenesen rajongom és a combfixért is. A bőrt is szeretem de inkabb magamon

Állatos figurás kislányos dolgokat nem bírom.

2015. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem a kicsit visszafogottabb de nőies.

2. Szőke és vörös haj (nagyon egzotikus) emellett a mélybarna szem,vagy halvány szürkés. Bőrszínben a fehérebbeket szeretem.

3. Selyem

4. nekem nem fontos

5. észre veszem és nem tetszik

6. francia

7. harisnya tartó

8. annyira nem pártolom ezeket

9. szeretem ha a barátnőm a természetes mivoltát mutatja meg,ezért nem kellenének ilyen "extrás" cuccok

10. ki tudom :)még nem téptem le. nem.

2015. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Nekem teljesen mindegy. ( Néha hangulattól függ. :D)

2. Inkább az Ázsiai lányok tetszenek. Főleg a Japánok és Koreaiak. *.*

3. Az mindegy, csak ne legyen olyan anyagból amibe könnyen beleakad a körmöm, és ne is legyen irritáló a hangja ha vakarózik.

4. Ha jól áll neki akkor mindegy.

5. Igen.

6. HyunA óta imádom a magasderekú alsókat, de ez is mindegy ha jól áll rajta.

7. Harisnya tartó, combfix a leginkább tetszetősek, de a sima harisnyanadrág is lehet csini.

8. Fűzőt inkább ne hordjon, de elsősorban azért mert nem egészséges.

9. Zavarni nem zavarna, csak bántana ,hogy nem érzi magát elég szépnek ezek nélkül.

10. Korban még nem vagyok ott, hogy ilyet csináljak, de már segítettem a nővéremnek kikapcsolni a melltertóját, mert beakadt és megkért rá. Könnyen ment.

Amúgy a kérdező is biszexuális? Esetleg leszbikus? :) Csak kérdem.

2015. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mostmár tudod milyen fehérneműket hordanak az idetévedt csajok.Mindennap megkérded őket :).Gondolom a válaszolók is ugyanazok.
2015. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as, te, az alap szövegértés az így megy neked? A kutya nem kérdezte ki milyet hord. A kérdés arról szólt, hogy a csajukon mit látnak szívesen. A két dolog nem feltétlen ugyanaz, sőt.

Konkrétan meg lehet nézni a kategóriát, nem igazán van benne ilyen kérdés. Nem tudom te hol jártál meg miről beszélsz de el vagy tévedve.

2015. aug. 16. 01:24
 10/12 anonim ***** válasza:

1. lányos

2. fehér

3. macis

4. nem

5. nem

6. francia

7. harisnyanadrág

8. igen

9. nem

10. igen

2015. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!