Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen fehérnemű jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fehérnemű jön be a csajotokon? (kérdéssor, bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

1. Fiús vagy lányosabb fehérnemű? Milyen stílusú lányon?


2. Milyen színek tetszenek a lányokon? Milyen bőrszín/hajszín/szemszín mellé milyen jön be?


3. Mi a kedvenc alapanyag? Milyen stílus tetszik? (Csipke, szatén, áttetsző, pamut, nyomott mintás, strasszos, latex, bőr, selyem, masnis, állatfigurás, virágos, szívecskés, kővel díszített?)


4. Fontos, hogy a melltartó és a bugyi egy szett legyen?


5. Észreveszed ha a párodon a fehérnemű méret nem egészen stimmel? (pl. bevág, kibuggyan vagy lötyög) Ez mennyire zavar téged?


6. Tanga, féltanga, francia, brazil, magas derekú, csípő, hagyományos?


7. melyik jön be leginkább, combfix, harisnyatartó vagy harisnyanadrág?


8. Body, míder, fűző bejön?


9. Gáz a hasleszorítós bugyi, a push up melltartó, a kipárnázott bugyi? Hogy éreznéd magad a barátnődön ilyet látnál?


10. Ki tudod kapcsolni egy másik nő melltartóját? (A sajátját mindenki, de a másét kicsit nehezebb) Téptél már le fehérneműt nőről? Vetkőzött már valaki olyan stripteaseesen neked?



2015. aug. 15. 00:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem nem igazán érdekel a fehérneműje....:D A legjobb fehérnemű az, ami nincs fent sokáig :D

Egyéként ki tudom kapcsolni a melltartóját, persze :)


21/L

2015. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. lányosabb fehérnemű és lányoson.

2. Nekem az egyszerű színek tetszenek. Fekete, szürke, kék, bézs. Normál bőrszín, hajszín teljesen mindegy, de inkább sötétebb. Szemszín barna.

3. Egyszerű pamut, esetleg nyomott minta.

4. Nem fontos

5. Megfelelő méretet hord. :)

6. Hagyományos, esetleg francia.

7. Egyik se a kedvencem, de inkább harisnyatartó.

8.Nem igazán..

9. Nekem egyáltalán nem jönnek be, de szerencsére a barátnőm nem hord ilyeneket.

10. Ki tudom kapcsolni, még egy kézzel is simán vagy más módszerekkel. ;)

Téptem már le,de azért annyira nem durván.

Igen. ;)

2015. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!