Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! : ) Saláta vs baba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! : ) Saláta vs baba punci. Melyiket találjátok szebbnek /jobbnak/kívánatosabbnak a saját véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen látom, hogy állandó vita tàrgyàt képezi ez a kérdés. A két csoport fùj egymásra,marják a màsikat ez jobb.. az jobb.. mindkettő jó, nem az a lényeg stbbb vàlaszokkal talàlkozom. Most a saját véleményetekre lennék kíváncsi, milyen az ìzlésetek.. ránézésre, érintésre.. melyik ébreszt jobban vàgyat bennetek, melyik tetszik inkább a kettő közül ? : )

Nekem személy szerint tipikus baba puncim van és semmiért nem cserélnék!!! A "saláta" puncit nem találom se szépnek, se kívánatosnak... Ez baj?


2015. aug. 3. 00:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem saláta van, de az extrémebb fajtából. Őszintén szólva még neten is ritkán látok olyat, mint az enyém.

Egyáltalán nem tartom szépnek, sőt, szerintem kifejezetten csúnyácska, rengeteg komplexusom volt/van emiatt. Ennek ellenére mind a két eddigi barátomnak megfelelt, szerették. Viszont egyéjszakás kapcsolatba már csak a puncim miatt se mennék bele. Nem tudom elképzelni, hogy valakit, aki amúgy nem ismer, nem szeret, az vonzónak találhatná.


Nekem leginkább az tetszik egyébként, amelyiknél egy icipicit kilógnak az ajkak, szerintem az "szebb", mint egy sima babapunci. Szóval ha választhatnék, milyen legye, a kicsit kilógós mellett döntenék.

2015. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsánat, nem figyeltem a kategóriát:)
2015. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
saláta. azon van mit nyalni
2015. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
67%
Ami kicsit saláta, nekem az tetszik és az is van :) szeretem.
2015. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
saláta :P
2015. aug. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!