Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! : ) Saláta vs baba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! : ) Saláta vs baba punci. Melyiket találjátok szebbnek /jobbnak/kívánatosabbnak a saját véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen látom, hogy állandó vita tàrgyàt képezi ez a kérdés. A két csoport fùj egymásra,marják a màsikat ez jobb.. az jobb.. mindkettő jó, nem az a lényeg stbbb vàlaszokkal talàlkozom. Most a saját véleményetekre lennék kíváncsi, milyen az ìzlésetek.. ránézésre, érintésre.. melyik ébreszt jobban vàgyat bennetek, melyik tetszik inkább a kettő közül ? : )

Nekem személy szerint tipikus baba puncim van és semmiért nem cserélnék!!! A "saláta" puncit nem találom se szépnek, se kívánatosnak... Ez baj?


2015. aug. 3. 00:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
:( Én tényleg csak véleményt kértem! Semmi vitát nem akarok itt kirobbantani.. sem oda kilyukadni, hogy mekkora szar ember vagyok meg stb stb. Egyéni meglàtàsokat szeretnék csak olvasni, minél több szemszögből látni, megismerni ki mit gondol :)
2015. aug. 3. 00:32
 12/25 anonim ***** válasza:
Baba.
2015. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

ez olyan mintha azt mondanám hogy melyik a jobb, a balra gördülő farok vagy a jobbra gördülő? Esetleg amikor a "lyuk" középre néz, vagy lent van a tőnél a makkon?


Ezek hülye kérdések.. ezek genetikák. Biztos létezik "szép" punci, elvégre volt egy punciszépségverseny is, ahol volt nyertes, és rendesen kaptak zsét is, de nem azért nyertek mert hogy ilyen vagy olyan kategória.

2015. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
:||| Utolsó! Igen, lehetne akár ez is.. de nem "pàrbajként" tekintek erre :)
2015. aug. 3. 01:41
 15/25 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem a punci izgat, hanem az egész nő, az aktus maga. Ki az a kretén akinek egy darab puncira áll fel? Ki lehet éhezve de nagyon..., de vannak ilyen tubusos puncik, az olcsóbb meg bármikor kéznél van.
2015. aug. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
baba
2015. aug. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát amugy kérdező. Nem mintha a te kérdésed más lenne mint a többi ilyen.


"A ti véleményetek számít, nekem ez meg ez tetszik..."


Hmm bár, talán a többi kérdésnél nem a saját véleményük írták, csak fix előre mefírt válaszokat

2015. aug. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem is baba puncim van , nekem igazából teljesen mind1 milyen puncija van engem mindenképp felizgat>< 18/L/L
2015. aug. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%

Bocsánat, hogy pasi létemre beledumálok a „női” kategóriába, de úgy gondolom egy másik lány „puncijának” megítélése szempontjából hasonlóan vélekedhetünk, hiszen Ti is és mi is ugyanúgy izgatónak találjuk.

Egyetértek azokkal akik azt írják, nem lehet csak a punci kisajkainak mérete alapján dönteni ebben a kérdésben. A nemi szerv csak egy része az „egyénnek” és az összkép kialakulása szempontjában mondhatni, egy elenyésző része. Nem ettől lesz egy lány/nő vonzó, vagy sem.

Sőt lehet ha valaki „baba” párti, mégis a „saláta” birtokosa egy olyan személy, aki egész lényében, kisugárzásában, vonzalmában feledteti az eredeti „kritériumot”! Vagy nemcsak feledteti, hanem pont miatta fog megváltozni a korábbi véleményünk és fogunk tudni „szépként” tekinteni arra a testrészre is, amit ezelőtt másként láttunk!


Ha ez nem lenne elég, akkor annyira ragaszkodunk csak a kérdéses testrész megítéléséhez, akkor kérdezem én pontosan milyenről is beszélünk? Mert „baba” és „baba” között is van különbség, mint ahogyan két egyforma „saláta sincs”. Sőt összességében nincs két teljesen egyforma punci. A puncik majdnem olyan sokrétűek és egyediek mint az ujjlenyomat. Mert nem csak a kisajkak mérete és alakja, de a nagyajkaké és a szeméremdombé is teljesen különböző lehet. Egyszer egy francia művész 400 önkéntes hölgy közreműködésével gipszből elkészítette puncijuk lenyomatát, melyet ki is állított. Ezzel Ő is azt akarta bemutatni, hogy mennyire egyediek a női nemi szervek és nincs köztük két teljesen egyforma.

Ha esetleg valaki ebben kételkedik és érdekelnek a kérdése lenyomatok írjon privit és elküldöm a linkeket!


És lányok, ha már a kérdésben a saját puncitok megítélése is bele van rejtve, hagy mondjam el azoknak akik nem elégedettek a magukéval: mint a hozzászólásokból is látszik kinek a Pap, kinek a Papné! Ha a tiéd nem is tetszik magadnak, lesz olyan, akinek tetszeni fog, ezért inkább törekedj arra hogy elfogadd azt amit a tükörben látsz, mert ha erre nem leszel képes, akkor nem fogod azt sem elhinni, hogy másnak viszont a tied teszik! Ez viszont egy felesleges gátlást eredményez, aminek amúgy semmi alapja nem lenne. :)

2015. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ez pont olyan h kinek milyen dákója van ...

nem mindegy ?

azzal élvezkedj amit dobott a gép és nem gondolkodj rajta mert csak a saját örömödet rontja el ...


csajok minden punci szép és izgató !

2015. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!