Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! : ) Saláta vs baba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! : ) Saláta vs baba punci. Melyiket találjátok szebbnek /jobbnak/kívánatosabbnak a saját véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen látom, hogy állandó vita tàrgyàt képezi ez a kérdés. A két csoport fùj egymásra,marják a màsikat ez jobb.. az jobb.. mindkettő jó, nem az a lényeg stbbb vàlaszokkal talàlkozom. Most a saját véleményetekre lennék kíváncsi, milyen az ìzlésetek.. ránézésre, érintésre.. melyik ébreszt jobban vàgyat bennetek, melyik tetszik inkább a kettő közül ? : )

Nekem személy szerint tipikus baba puncim van és semmiért nem cserélnék!!! A "saláta" puncit nem találom se szépnek, se kívánatosnak... Ez baj?


2015. aug. 3. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
en salatas vagyok es gyűlölöm a puncimat:c szegyellem az enyemet. a baratom imadja de elole is probalom rejtegetni. barmit megadnek egy normális babapunciert:")
2015. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Azt találsz kívánatosnak amit akarsz. Nekem babapuncim is van. De ha valakinek másmilyen van hát másmilyen. Ilyen egyszerű. :)
2015. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mármint nekem is babapuncim van. :)
2015. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mindegy, amelyik az épp aktuális barátnőmé. Nem tudom, valahogy én nem vagina alapján ítélem meg az embert.
2015. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, az sokkalta baj, hogy te is kategórizálod a puncikat, azt az alapvető dolgot, amit nem választunk, és nem is módosíthatunk magunkon ( rohadt sok mindennel együtt, ugyebár )



Az én szerény vélemény, hogy eddig örültem, hogy leszbikus körben nem terjedt szét ez a kategórizálás, - és remélem nem is fog!


Én nő vagyok, és egy másik nőnek ugyanolyan van, mint nekem. Ennyi, pont. Nem nézegetem, nem gyönyörködöm benne, nem szagolgatom, - ez nem egy kertivirág.


Engem felizgat úgy, ahogy van, ha megérintem.


Bár én nem vagyok kalandos ember, nem eszem nagykanállal az életét, így nem is szoktam random emberekkel lefeküdni. Akibe pedig szerelmes vagyok, lehet nagyorrú, kismellű, szőrős hónaljú, mindeggyé vállik.

2015. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Bocsánat, a kategóriát sikerült benéznem, hímnemű vagyok.

2015. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
lányok, tanuljátok meg, hogy a punci az punci, nem számít milyen, mindegyik rohadtul izgat bennünket :D :D
2015. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem is picit salátás, de tetszik magamnak, szerintem kívánatos!:3
2015. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%
salatas puncit meg lehet muteni. levagjak a fityego bort. gondolkodjatok el rajta! xd
2015. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7es! Hiába ezek a vigasztaló szavak utólag, a férfiaknak sikerült rohadt sok, és rohadt nagy gátlásokat a nőkbe nevelni, és persze önmagukba is :')
2015. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!