Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok. Mit tehetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Azt hiszem mióta élek tudom, hogy nőkhöz vonzódom csak így kamaszkoromba kezd problémákat okozni. Voltak fiúkkal is kalandjaim sőt szerelmes is voltam 14 évesen egy srácba, de azóta nem sikerült. Nagyon nehéz így élni, nem lehetek önmagam, a családomnak egyszerűen nem tudom elmondani..tudom hogy nem értenék meg. Ebben az évbe bele szerettem egy lányba akit bármelyik pillanatba átcsábíhatanék a sötét oldalra,mert tudom hogy vonzódik hozzám pedig teljesen heteró, talán csak kaladra vágyna vagy nem tudom, de nem akarom mert a legjobb barátnőm is és most egy fiú barátomnak is nagyon tetszik és már nagyából együtt is vannak. De nagyon nehéz nekem együtt látni őket. És nem mondja ki de ezt valószínűleg sejti is a barátnőm.

A következő probléma, rájöttem az utóbbi napokban, hogy a gimis osztályfőnökömbe beleszerettem vagy már nem is tudom mit érzek, de érdekes álmaim vannak vele és órákon meregve tudom hallgatni ahogy beszél és azon kapom magam hogy bámulom. Én már nem tudom mi van velem, talán az elfolytott érzések hozzák ki belőlem de kicsit tetszetősebb és aranyosabb lányokba pillanatok alatt bele tudok szeretni..valamit mondjatok hogy mit csináljak mert belebolondulok.



2013. máj. 11. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"vonzódik hozzám pedig teljesen heteró"


Ez egy paradoxon cuncimókus.

2013. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
oszt akkor mi van, ha leszbi vagy??
2013. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értelme van ,hogy ideirkálsz?
2013. máj. 11. 12:03
 4/14 A kérdező kommentje:
első: mit jelent ez a paradoxon??
2013. máj. 11. 12:03
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha a legjobb barátnőd éa barátod együtt vannak, akkor miért nem szállsz be harmadiknak? Szerintem mindenki örűlne!
2013. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát ez nem így működik :D
2013. máj. 11. 12:24
 7/14 anonim válasza:
fiús vagy? és úgy nézel ki mint egy leszbi? mert ha igen akkor szentem ne szállj be harmadiknak. ha szented vonzódik hozzád a legjobb barátnőd akkor kicsit legyél vele nagyon kedves és többet érj hozzá
2013. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiús, egyáltalán nem venni észre a külsőmön hogy más vagyok, csak lazább vagyok mint a többi lány, meg focizok ilyesmi, egyébként az már megvolt sőt ő szokott nekem szájrapuszit adni ugyhogy mondom nyert ügyem lenne csak nem akarom h ő is ilyen legyen, mert ez nem normális dolog, maradjon meg átlagos hetero lánynak.
2013. máj. 11. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Látom több dolgot sem értesz a kérdés alapján.


Először is, leszbikusnak vallod magad, pedig voltál már szerelmes fiúba. Ez a kettő kizárja egymást. Ha fiút is képes voltál szeretni, akkor maximum biszexuális lehetsz, vagyis mindkét nem érdekel.


Másodszorra is, a barátnőddel kapcsolatban: Aki vonzódik a lányokhoz, az nem hetero, akármennyire is erőlteti.



Amúgy meg szerintem simán szeretethiányos vagy, azért próbálod a szerelmet belemagyarázni több emberrel kapcsolatban is, még a tanárnőddel is. Pedig szerelmes csak egy valakibe lehetsz, ha másnál is ezt érzed, akkor az nem szerelem.

2013. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ, azthiszem én is igy látom a dolgokat..csak már meg sem tudom fogalmazni mi játszodik le bennem..
2013. máj. 11. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!