Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus lány vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lány vagyok és a jelenlegi kapcsolatom nem működik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Üdv, gondolkodtam, hogy ki merjem-e írni a kérdést, mert biztos sokakban ellenérzést kelt, de tanácstalan vagyok. Szóval 3 éve ismertem meg egy velem egykorú lányt, akinek előttem sosem volt ilyesmi kapcsolata, de barátnők lettünk, aztán egymásba szerettünk és már együtt is lakunk. Ami a problémám, hogy a szüleinek és a barátainak úgy állította be a dolgot, mintha én kényszerítettem volna bele a dologba és nem vállalja fel, hogy neki milyen érzései vannak felém. Azt mondja mindig, hogy csak azért, mert nem akarja megnehezíteni a helyzetünket, de nem viselkedik úgy, mint egy kapcsolatban elvárható lenne. Másik probléma, hogy ha egy srác próbálkozik nálam, akkor én elmondom, hogy én foglalt vagyok, de ő meg hülyít másokat a végtelenségig. Nem tudom igazából, hogy mit tegyek, mert szeretem és régóta tart ez a dolog.

24/L


2013. márc. 8. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz érvényes, mint a hetero kapcsolatokra: Ha nem őszinte, akkor dobni kell.
2013. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is szakítanék. Nem érdemel meg téged.

Lehet, hogy nem is igazán leszbikus.

2013. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor meg minek van velem ennyi ideje?
2013. márc. 8. 22:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet menő dolognak tartja, mint ahogy a magukat binek, leszbinek kikiáltó tinik háromnegyede. De ahhoz már nincs bátorsága hogy a szüleinek bevallja, amit nem értek, mert ha egyszer tudják hogy lánnyal van együtt, akkor a lényeget tudják, az ok meg nem mindegy? Egyébként értelmes ember leveszi hogy 24 évesen nem kényszerből él valakivel együtt 3 évig, ez a kifogás nevetséges, csodálom hogy nem látnak át rajta.

Gondolom beszéltél vele erről. Ha sehogy nem akarja belátni hogy ez neked fájdalmat okoz, vagy belátja, de ennek ellenére folytatja a kamuzást, akkor hagyd ott. Még pár év és lehet hogy inkább gyereket szeretne egy pasitól akivel aztán majd le is lép, mert most még oké hogy buli együtt lakni egy lánnyal, akivel nyilván sokkal kevesebb a konfliktus mint egy hetero kapcsolatban, de pont azok akik ennyire bizonytalanok állnak elő később azzal hogy inkább hetero kapcsolatot és családot szeretnének. Főleg ha erre utalt már korábban, nincs értelme vele maradni, mert csak azt döntheted el, hogy most vagy pár év múlva szakítotok.

2013. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Keress mást.....

:-)

Melyik megyében laksz?

Lehet tudok is jelentkezőt......

2013. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ismerek valakit Pesten...
2013. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én ismerem és érzem, hogy szeret, meg sok jó dolgot éltünk már együtt és ez nem csak egy kaland részéről, de azt nem tudom, hogy akkor miért nem vállalja fel más előtt is, vagyis inkább hogy miért hazudik erről állandóan. Igazából sokat veszekszünk és elég rapszodikus a dolog, de mégis a lehető legszebb.
2013. márc. 8. 22:54
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem is értem mit vársz tőlünk. Te magad is tudod, hogy ez így nem tartható állapot, ha meg szembesítünk vele, akkor magyarázkodsz.

Azt még valamennyire megértem, hogy a szüleinek nem meri bevallani, de hogy férfiakat hülyít? Lelép majd később eggyel.

2013. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy a végén tényleg az lesz, hogy rájön, hogy nem bír tovább egy lánnyal élni és elmegy egy fiúval...Tudom, rossz ezt hallani/olvasni, de megtörténhet... nekem is számtalan olyan barátnőm volt, akik eljátszották, hogy biszexuálisak/leszbikusak, aztán kiderült, hogy csak a kíváncsiság hajtotta őket/ ki akarták próbálni, hogy milyen lehet/ élvezték, hogy a saját nemüknek is bejönnek.
2013. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
lehet szeret, csak nem élte ki magát, vagy lehet azt hitte leszbi de közben a fiúkhoz is vonzódik, és mivel te lány vagy néha hiányzik neki egy férfi is, lehet érzelmileg téged akar, de közben lehet szexuálisan a pasikat, nem lehet más nő is a dologban?
2013. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!