Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Lányom elmondta...

Mit tehetnék? Lányom elmondta nekem hogy leszbikus.1 éve van kapcsolata egy másik lánnyal, köpni nyelni nem tudtam. Teljesen készen vagyok még most is alig hiszem el.

Figyelt kérdés
Közbe sírt hogy mennyire megkönnyebült, már el akarta mondani stb.. csak nekem mondta el. Mit szólnak a családtagok? Ismerősök?? ő 22 éves..
2010. jún. 18. 14:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kösözönöm a válaszokat! ÉS egyáltalán hogy nyugtassam le a férjemet? Még nem tudja, de ha megtudja biztos kitér a hitéből!
2010. jún. 18. 14:34
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

fogadd el őt, nem tehet róla, és támogasd amiben csak tudod.

ez a legjobb, amit tehetsz.

2010. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Ez nehéz dolog....de ezt sztem inkább a lány közölje, szemtől szembe az apjával is,ha szereti,akkor így is el kell,hogy fogadja a saját lányát!
2010. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
gondolom azért mondta el neked, mert benned bízik a legjobban. támogatást vár, add meg ezt neki.
2010. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Én ebben nem tudok segíteni sajnos, de találtam egy hasonló kérdést.Remélem hogy ez segít!:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

2010. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
56%

Manapság ez már nem is olyan nagy dolog, mint azt felnőtt fejjel elsőre hiszed. Az is előfordulhat, hogy ő is csak divatból lett az, de ennek kisebb a valószínűsége.

Szerintem próbáld meg megemészteni, más úgysem tehetsz. Biztosan aranyos a másik lány, ha a lányod őt választotta. Akkor pedig csak a boldogságuknak kell örülnöd és nem az ebből a szempontból lényegtelen részleteket nézned.

Aki pedig így nem tudja elfogadni a lányod, az valójában nem is szereti.

De még egyszer hangsúlyozom. Ez a 21. század, ittez már nem extrém.

2010. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Fogadd el, hogy ilyen. s örülj, hogy benned bízik meg a legjobban :)
2010. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tennék semmit,csak nagyon nagyon szeretném továbbra is.Én is szülő vagyok(a nagyobb fiam elmúlt 18 éves),és mindig biztosítottam arról,hogy nekem teljesen mindegy,hogy fiút vagy lányt szeret majd,én akkor is imádni fogom, kiállok mellette,és bármi gondja-baja van jöhet hozzám.Pont a napokban mondta,hogy milyen jó volt,hogy tudta,bárhogyan legyen is,én mellette állok(különben hetero,már több mint 1 éve van egy csajszija).Én úgy gondolom,pont sz@rd le az ismerősöket,és a családtagokat is.Ha elkerülhetetlen diplomatikusan kell közölni,de nem szabad ebből nagy ügyet csinálni.
2010. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

divatból senki nem lesz homoszexuális, nem tudom, ez a marhaság minek terjed évek óta.... divatból legfeljebb szájon csókolná a barátnőjét, de nem egy éves kapcsolata lenne....



amit tehetsz kérdező, hogy támogatod és biztosítod róla, hogy semmi nem változott, továbbra is szereted, attól, hogy elmondta és attól, hogy leszbikus, nem lett rosszabb ember...

2010. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Először is legyél büszke magadra, hogy a lányod ennyire megbízik benned. Nagyon nehéz lehetett neki titkolni, aztán pedig elmondani.

Megértem a megdöbbenésed, de ezzel nincs mit tenned.Ha szereted a lányodat, akkor el tudod fogadni olyannak, amilyen.Állj mellette, és NE mondd tovább, csak ha kifejezetten megkér rá.

az ismerősöknek meg, minden csoda 3 napig tart, aztán jön újabb pletykálnivaló.Nem kell vele foglalkozni. A lényeg, hogy a lány boldog legyen

2010. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!