Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Lányom elmondta...

Mit tehetnék? Lányom elmondta nekem hogy leszbikus.1 éve van kapcsolata egy másik lánnyal, köpni nyelni nem tudtam. Teljesen készen vagyok még most is alig hiszem el.

Figyelt kérdés
Közbe sírt hogy mennyire megkönnyebült, már el akarta mondani stb.. csak nekem mondta el. Mit szólnak a családtagok? Ismerősök?? ő 22 éves..
2010. jún. 18. 14:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Közönöm a válaszokat.! Még beszélek vele, de elfogadom őt hiszen a lányom.. Nem én írtam ki azt a kérdéset kedves válaszoló.
2010. jún. 19. 12:05
 22/25 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy elmondta, és fogadd el annak aki, és a másik lányt is aki a párja. Az apjának pedig, hagy mondja el ő, a rokonoknak és ismerősöknek meg nem sok közük van a lányod nemi életéhez. A lányod boldogsága legfontosabb!
2010. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én a barátnőmmel ugy mond 1hónapja ismerjük egymást. Igen én is leszbi vagyok. Már 4éve a lányokkal foglalkozom/érdekelnek (18vagyok). 16éves voltam mikor anyumnak elmondtam,hogy mi a helyzet..Hisz mindig azt várta,hogy vigyek haza pasit/pasikat 99%-ba inkább lányokat hortam magammal.Szóval amikor elmondtam neki kicsit ledöbbent, de abba a pillanatba elfogadta,hogy ilyen vagyok és csak anyit mondott: akkor is a lányom maradsz...Ami igazán jól esett.

Most pedig barátnőm (19éves) a mai nap folyamán mondta el anyukájának,hogy együtt vagyunk és szeretjük egymást meg,hogy ő is leszbikus...Sajnos az ő anyukája nem ilyen megértő,hogy egyből elfogadta ezt. Teljesen kiakadt ami szinte egyértelmű volt.El is tiltotta tőlem,hogy soha többé nem találkozhatunk...Igaz ezt senki se tudja megakadályozni ameddig szeretem. Most én lennék a véleményére/véleményedre,hogy ön mire jutott a lányával kapcsolatba. Köszönöm előre is. Üdv: ylda

2010. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves lányt eltiltani??? És hogy? Szobafogság, vagy hogy?
2010. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Hát ugye suliba jár... És eléggé messze is vagyunk egymástól, ha ide jönne hozzám akkor nem tudna suliba járni. Hát nem találkozhatunk,suli után haza kell menjen... stb.

Igaz az anya kezdi elfogadni,hogy ez ellen nem tud semmit csinálni,de mégis szarul esik,hogy gyűlöl a szemébe.

2010. nov. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!