Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Lányom elmondta...

Mit tehetnék? Lányom elmondta nekem hogy leszbikus.1 éve van kapcsolata egy másik lánnyal, köpni nyelni nem tudtam. Teljesen készen vagyok még most is alig hiszem el.

Figyelt kérdés
Közbe sírt hogy mennyire megkönnyebült, már el akarta mondani stb.. csak nekem mondta el. Mit szólnak a családtagok? Ismerősök?? ő 22 éves..
2010. jún. 18. 14:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez az ő magánügye. Az ember magánéletébe senki, még a szülei sem szólhatnak bele.

Fogadjátok el olyannak, amilyen. Tényleg ez a legjobb amit tehettek. Erőszakkal megváltoztatni ezt úgysem lehet, az csak feszültségeket szítana köztetek.

2010. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

Kit érdekel mit szólnak az ismerősök!

Mondják neki! Mert ez aztán nem a te hibád..

Egyébként meg úgyis kinövi..

33 éves korára ugyanolyan anya lesz mint a többi.

Örülj, hogy nem drogozik meg nem ribanckodik.


Nyilván valami okból a taszítja őt a férfiak, de majd pár csalódás után rájön, hogy amit csinál az se perspektíva..

2010. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Réti bubuzér ***** válasza:
16%

LESZBIKUS!?!?!?! Élve eltemetni! Máglyára vele! Azonnal! Hát milyen világban élünk?

(Fujj de utálom az ilyen toleráns kérdéseket, amikből így süt a tudatlanság.)

2010. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%

Először is:a lányod bízik benned,ne játszd el a bizalmát:több embernek nem mondja el rajtad kívül meg a barátain kívül(ez biztos),ne mondd el te sem senkinek!

A másik,hogy..

amit leírtam az általad belinkelt kérdésre válaszképpen:

Ne feledd,hogy írta egy válaszoló,hogy lehetne rosszabb is!Gondolj bele,mi lenne,ha az utcasarkon állna egész nap?Vagy mi lenne,ha drogozna?Vagy mi lenne,ha rákja lenne?Jobb ez a helyzet,mint azok,hidd el.

Semmi köze a falunak ahhoz,hogy kivel csókolózik,szexel a lányod!És persze,hogy kivel boldog.A rokonok meg kussoljanak el egytől-egyig!A lányodat ne a rokonok meg a falu próbálja helyes útra téríteni..lehet,hogy később megszeret egy férfit,mert lehet,hogy biszexuális.De valóban lehet az,hogy leszbikussá vállik végérvényesen,akkor is fogadhat örökbe úgy gyereket,hogy kimennek külföldre..:S vagy lehet,hogy Magyarországon is lehetséges lesz ez:):D vagy már az is?Nem tudom!És akkor lesz unokád,mégha nem is saját:P


Ja és mi a jó ebben?Az,hogy a lányod boldog.

Mi a jó a leszbikus szexben?Háth:D lehet,hogy a nők többsége azért lesz leszbikus,mert vágyik a gyengédségre(szex közben is),és ezt férfiaktól aligha lehet megkapni..hiába bújtok össze meg minden..az nem elég jó.Én nem vagyok leszbikus,biszexuális.Én heteró vagyok,de tudom,hogy nekem is kell a gyengédség,csak sajnos ezt egész életemben nem kaphatom meg a pasiktól..:S mert egy olyan pasi nincs a világon,amelyik nem az aktusra hajt,hanem az elő meg az utójátékra..

2010. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod,hogy boldog és sikeres legyen,akkor fogadd el.Ha azt akarod,hogy Rád se nyissa az ajtót,akkor kezd el megváltoztatni.Értelme nincs,mert a génjeiben van.

És ahogy arról sem szoktunk a családban beszélgetni,hogy a hetero lány kivel mit csinál és hogy,erről sem kell.

Ilyen és kész,a lényeg,hogy neki jó legyen és kiegyensúlyozottan,félelem és szégyen nélkül élhessen.

Az első sokkon túl kell lenni,és elfogadni.

2010. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Úgy kell elfogadni ahogy csináltátok.Meglátod,ha majd megismered a lányod barátnőjét tetszeni fog,nem hiába áll mellete a lányod 1 éve.
2010. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
még mindig jobb mint két pasi :D
2010. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves kédező! Ezt a kérdést is Te írtad ki?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

2010. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Állj mellette, ez a legjobb, amit tehetsz. Az én anyám elfogadta, mivel nem tehet mást. De folyamatosan azt hallom tőle, hogy mikor lesz már férjem, gyerekem, csak férfi mellett találhatom meg a boldogságot. Igen, felfogta, hogy ez van, de bízik benne, hogy ez csak divat és benő a fejem lánya. Nem a lányod választotta, hidd el. Nagyon sokat gondolkodott, nagyon sok erő kellett ehhez, hogy neked elmondja. Csak és kizárólag az ő boldogságát nézd, és szeresd őt! Nagyon!

Az én anyám azt mondta, hogy oké, csak ne mondjuk el senkinek, még a mamámnak se, mert még infarktust kap. Hmm. Ami a legjobban megdöbbentett és soha de soha nem fogom elfelejteni,és óriási törést okozott bennem ezzel, amikor azt mondta, hogy: Meg ne tudja senki a városban, mert akkor ő 10 méterre süllyed a föld alá szégyenében. Senkinek nem kívánom az érzést.

Sok erőt kívánok neked és a lányodnak!


26/ll

2010. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
a lányod így boldog, máshogy nem tudna az lenni. fogadd el, támogasd és szeresd!
2010. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!