Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb leszbikus nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb leszbikus nők, ti hogyan küzdöttetek meg a homofóbiával szemben régen?

Figyelt kérdés
szept. 11. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Bár nem mondanám magam leszbikusnak, csak akinek tetszenek a nök is.) Nem kötöttem minden szembejövönek az orrára.
szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Úgyhogy elfogadom saját magam:) az eredmenyeim sem attól függnek hogy melyik nemet szeretem,miert kene foglalkoznom azzal hogy kinek tetszik es kinek nem tetszik az ha valaki leszbikus vagy meleg? Vannak amugy határok azert én sem szeretem ha akar2 hetero falja egymast az utcán, én sem teszem ezt a parommal, de ez mar szerintem nem a szexualitas kerdese hanem alap viselkedesi kultura
szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Definiáld kérlek az "idősebb" kategóriát?

30 felett? 40 után? 50 felett? 60 körül?


Nem akarok túl fiatalon beleugatni.

szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!